Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem röhögnek majd ki a pink...

Nem röhögnek majd ki a pink Iphone 15-el az emberek? Ti mot szólnátok?

Figyelt kérdés
Lehet veszek valami szolidabb színt, pedig esküszöm, hogy nagyon tetszik. Anyám fejét nem tudom elképzelni, ha meglátja, pedig volt piros telefonom is anno.
2023. szept. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne az emberek véleménye számítson hiszen nem azért élsz hogy nekik megfelelj. Én éppen kicsit azt bántam meg hogy nem erre várok és nem ezt veszem meg...egy hete vettem egy fekete Samsung Galaxy S22-t.

(persze főleg azért hogy megtömhessem ingyen zenével) de... nekem is számítottak az emberek véleményei. az ára mondjuk húzós, főleg manapság...ahogy arra se vehetsz mérget hogy tartós darab. a 13-as szériából is van pink, azon elgondolkodhatsz esetleg. amúgy eredeti kérdésedre visszatérve: aki ezért kiröhög az egy unalmas buta ember!

2023. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én már most könnyesre röhögtem magam.
2023. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Samsung telefononat tokban használom, így a színes hátlap nem látszódik. Nem tudom az iPhone tokok mennyire rejtik el a készülék színét.
2023. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem azért veszem, hogy elrejtsem, de ha esetleg megunnám, bármilyen tokot lehet rá venni. Abban maximum a kamerasziget látszik. Egyébként nem annyira rikító rózsaszín, mint a korábbi 13-as, hanem halvány, púderes. De lehet veszek valami alapabb színt, pláne ha az előző telom is 4 évig használtam.
2023. szept. 21. 13:46
 5/8 anonim válasza:
79%
nekem nagyon bejön az a szín, szerintem jól néz ki, nem egy átlagos fekete szar.
2023. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyenled, vegyél rá egy tokot. Szinte mindenkinek eltakarja a telóját egy tok.
2023. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Jó hatással volt rád a Barbie film. 😁

Mostanában nem igen láttam, de régebben pár éve rózsaszín inget is felvettek a “férfiak”. Ez meg csak egy telefon. Vedd meg.

2023. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
az ájfon önmagában is nevetséges, rózsaszínben röhögőgörcs...
2023. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!