Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnétek az 1 hónapos...

Lecserélnétek az 1 hónapos telefonotokat mert nagyon rossz képeket csinál?

Figyelt kérdés
A 4 évvel ezelőtti telefpnom jobb képelet csinált, mint a mostani Samsung A34. Nekem pedig főleg arra kellene, nem profi képek, de természet fotózásra... Botrányosan rossz képeket csinál, teljesen közelre még elfogadható talán, de zoommal botrány. Makró katasztrófa, kb. 10 évvel ezelőtti nyomógombos jobb képeket csinált... Vannak arról képeim, nem blviccelek.
2023. szept. 21. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiszta az objektív? Minden beállítás megfelelő? Ha így is, akkor igen.
2023. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hittem, amire kell, nekem bőven jó lesz, de nem. Az akksija viszont nagyon jó...
2023. szept. 21. 15:47
 3/8 anonim válasza:
54%
Én vennék egy normalis fényképezőgépet természet fotózásra.
2023. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem profi szintem űzöm... Pont elég lenne egy telefonom, pláne, haccsak magamnak, nem is töltöm fel sehova.
2023. szept. 21. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán, ha megteheted 😊

179 ezres xiaomi 12-m 5 hónapos de úton van az új, mert egy moslék.


De am próbáld ki pro modban mit tud.

2023. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, rosszabb. Minimális zoommal is teljesen pixeles... Elfogadhatót az alapbeállítással csinál. A szelfi is jó. Ennél viszont a régi telefonjaim is többet tudtak, pedig nem is voltak drágábbak. A 2015-ös iPadem szebb képeket készít és ennyi minimum lett volna egy új telefonnal. Pedig papíron jó adatai vannak.
2023. szept. 21. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
én is magamnak fotozok még is van egy rendes kompakt fėnyképezögépem telefonom melett.
2023. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is A34 van, teljesen jó képeket csinál, túl magasak az igényeid...
2023. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!