Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csatlakozik nehezen az...

Miért csatlakozik nehezen az 1 hónapos Samsung galaxy a40-es telefonom időnként a wifire otthon?

Figyelt kérdés

Többször csak keres, keres, bejönnek a szomszéd wifik, a miénk nem és nem tudok netezni a telefonon. Van, hogy 4-5 percig, de van, hogy 20-25 percig semmi net, inkább félreteszem a telefont, aztán majd később. Vagy épp rögtön bejön a wifink, de ez a ritkább. A mobilinternetet nem otthon akarom elhasználni.

Itthon a routerre rá van csatlakozva 3 laptop és 1 telefon, én lennék az 5. felhasználó és még egy számítógép, ami kábelről kapja a netet. Sokan lennénk?

Ha nincsenek épp bekapcsolva a laptopok, akkor is "használatban vannak", tehát sokan csatlakozunk rá?



2019. okt. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a routert.
2019. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újraindítottam, de a probléma nem szűnt meg. Rájöttem, hogy a szobámból indul nagyon nehezen, de máshonnan jó, így onnan elindítom ahol jó, aztán ott folytatom. Jobb ötletem nincs.
2019. nov. 1. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts csatornát a routeren valamelyik fixre, ahol jobban működik. Lehet, az összes szomszéd elfedi a saját routered jelét.
2019. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy a szomszédtól csak egy wifi jel jön, de akkor úgy csatornaváltással már jó lesz. Köszi!
2019. nov. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!