Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki letilt facebook-on...

Ha valaki letilt facebook-on akkor azt én feltudom oldani?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Igen. 2500 Ft a Facebook rendőrségnek befizeted
2023. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát, hogy a francba ne, éppen ez a lényege...


Nem.

2023. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudod feloldani és ez jól is van így.
2023. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi alapján gondolod, hogy egy egyén döntését bárki más teljesen szabadon módosíthatja??!
2023. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

5-ös vagyok.


Ha rászolgáltál, akkor kiérdemelted a tiltást. Ebben az esetben viseld a következményeit. Nehéz megalázkodni...


Ha pedig jogtalanul tiltott le, akkor miért is sóvárogsz utána? Nem nemkívánatos lesz az a személy onnantól kezdve? Ha nemkívánatos, akkor nincsen sóvárgás utána.

Vagy esetleg meg akarod győzni arról, hogy vonja vissza a rágalmakat, amiket rád mondott? Nem mindenki részéről kell elismerés és tekintély szerzésre törekedni. Ebben a rágalmak (hamis vádak) eltűntetése is benne van.

2023. szept. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én magam is pár ismeröst már titottam csak tiltó tudja vissza voni tiltást.
2023. szept. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Milyen vicces kérdező vagy Te!:D:D:D Hogy tudnád már magadat feloldani másnál? Engem egyszer tiltott le valaki, mert elhitt valamit, hogy én mondtam róla. Mikor tisztáztuk, feloldott, de újra kellett hogy jelöljön, ahhoz hogy ismét ismerősök legyünk. Hiába tette.. Aki engem egyszer letilt alapos indok nélkül, úgy hogy nem csináltam semmit, soha többet nem lehet ismerősöm. Nem értem miért szeretnéd feloldani magadat egy olyan embernél aki letiltott?
2023. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zzzoli ***** válasza:
78%

Hogyne tudnád!

Amennyiben tudod a fiókadatait és azzal belépsz, engedélyezed saját magad.

Ennyire egyszerű!

2023. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Végül is igen, igazad van!:)
2023. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!