Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telót vetted ami a...

Melyik telót vetted ami a "legjobb"-nak a teljes ellentétének nevezhető? Hogy ne káromkodjak..

Figyelt kérdés
Az enyém Huawei Mate 30 Pro volt, utólag tapasztaltam hogy jó pár Google app nincs fenn ami kellene. meg próbáltam a gmail-nek a két fokú autentikációját, erre nem ismerte fel a telót fent a felhasználomon. mondom mi van? Meg egy rengeteg dolog...

2023. szept. 23. 20:57
1 2
 11/18 anonim válasza:
Sony Xperia sorozat köpedelem volt.Azóta mindegyik telóm Samsung és mindegyik patikán működött.Hátrányuk hogy nagyon túl vannak árazva.
2023. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11/11


Mi a baj az Xperia sorozattal?

2023. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

:D 10en ève valami BMW telò(gombos nem színes) rohadtszèpen nezett ki a telefon ès fèmvolt gyöngyszem..

De hogy milyen undorítòan mocskosul irgalamtlan galàd colt azt kezelni appàm…kènyszerbôl hasznàltam rövid ideig egy kalap sz@rvolt de borzasztòan szèp telò

2023. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vettem meg, de kipróbálás céljából kölcsön-cseréltük haverommal a telefonunkat.

Egy Huawei Mate 40 Pro (ami az enyém) és egy iPhone 13 Pro Max (az övé) cserélt gazdát két hétre. Egy nap sem kellett, hogy hiányosságokat találjak, gyakorlatilag semmi sem úgy működött (már ha működött), ahogy az eredeti telefonomon. Amilyen egyszerű a rendszer, annyira túl vannak bonyolítva a nem mindennapos használati dolgok. Volt, amit nem is találtam meg, és hagytam a fenébe. A két hét elteltével haverom nem akarta visszaadni a telefonom, mert annyira megtetszett neki. Nem hiányolta az Apple "egyszerűségét", de a Google "hiányát" sem az Androidból.


Igaz, első napokban kértünk egymástól segítséget, de ahogy én mindenre tudtam megoldást a Huawei-en, ő az én kérdéseim legtöbbjére nem talált választ, pedig nem most kezdte az iPhone használatot...


Szóval, ha vettem volna egy iPhone-t, azt megbántam volna...


DE!!! Ez NEM jelenti azt, hogy az iPhone sz@r lenne, vagy ne lenne jó.

Jó az rengeteg embernek. Nekem nem.

Ahogy a Huawei telefonjai rengeteg embernek nem felelnek meg (többnyire a GMS hiánya miatt), számomra pedig tökéletes minden célra.


Megfelelő válasz igazából nincs a kérdésre, mert mindenkinek más-más az ízlése, más és más kritériumai vannak, és más nézetek alapján választ készüléket/márkát...


Talán, ami a sz@r kategória (inkább ipari hulladék), az a dodzsí, elefón, ilike, umidigi és hasonló "telefonok"

2023. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
:) ènis sokàig használtam androidot aztàn vàltottam iphone ra hàtt furavolt sokidô volt mire beleràzòdtam de ahogy megertettem?hàt pofonegyszerû
2023. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: Igazából teljesen mindegy, mindet ugyanarra használja az ember. Legyen facebook/youtube/tiktok stb appok, böngésző, meg az ébresztőt reggel ha megy suliba/dolgozni.

Ez nagyjából bármelyik telefonnal megugorható. (most majd ír a "hardcore mobile gamer, hogy ő még a diablo4et is mobilon tolja, de ők a felhasználók 1%-a se)

2023. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na ja ez igaz..

98%ban a telò funkciòi ezek..

kommunikàciò

Valami közössègi hülyeség

Fotò (azis ilyen randomjùzereknek)feltölteni elküldeni

Èbresztô naptàr

2023. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szirty ***** válasza:
100%

"a "legjobb"-nak a teljes ellentétének nevezhető? Hogy ne káromkodjak.."


Segítek, hogy ne kelljen káromkodni: Legrosszabb

2023. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!