Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telót vetted ami a...

Melyik telót vetted ami a "legjobb"-nak a teljes ellentétének nevezhető? Hogy ne káromkodjak..

Figyelt kérdés
Az enyém Huawei Mate 30 Pro volt, utólag tapasztaltam hogy jó pár Google app nincs fenn ami kellene. meg próbáltam a gmail-nek a két fokú autentikációját, erre nem ismerte fel a telót fent a felhasználomon. mondom mi van? Meg egy rengeteg dolog...

2023. szept. 23. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Régi Nokia Lumia (Microsoft felségjelzéssel is kiadák). Káosz telefon volt. Aztán vettem egy Sony xperia Z3-mat azt hiszem... na ott már köptem is.
2023. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Samsung galaxy young-a legelső érintős okostelóm. Kukába landolt 2 nap múlva.
2023. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

1


Ugyanez volt velem is.


Nokia Lumia, egy kalap fos volt. Aztán vettem egy Xperia Z3 compact-ot, azt mondjuk szerettem, de 2 évet bírt, aztán kuka volt.

2023. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia. Pontosabban azt hiszem a 735-ös volt. Igazából én tudtam volna szeretni azt a telefont, szóval a kamera oké volt, gyorsaság rendben, de azok az appok.. csak a baj volt velük. Alapból egy csomó app nem is volt rá elérhető, de ami igen, az is valami gagyibb verzióban sokszor.
2023. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Első és harmadik: Mi volt a gond a Z3-asotokkal? Nekem volt Z1 Compact majd Z3 Compact és a melegedést leszámítva nagyon nagyon szerettem azokat a telefonokat.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: Samsung Galaxy J1, a legelső telefonom és dög lassú volt, rengeteget szenvedtem vele, 1 év után a kukába landolt, addig sokat kínlódtam vele.

2023. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akai glory g3.
2023. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Összes Samsung csalódás volt
2023. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5


Én szerettem a Z3 compactot, csak mint mondtam, 2 év után meghalt. Pedig nem volt akkoriban egy olcsó telefon.

2023. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy meghalt?
2023. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Thispain ***** válasza:
A Huawei-ről régóta letiltották a google app-okat, emiatt nem működött.
2023. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!