Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

hasznaltan szeretnek iphonet venni. 12 , 12 pro , vagy 13 johet szoba, ezekbol is a 128 gb os, maxumim 200k szannék a telora , meg kiegeszitokre egy 40k. Esetleg tudtok valami oldalt ajanlani hogy honnan nezzek?

Illetve szerintetek a 3 telo kozul melyik eri meg legjobban 2023 ban, melyik fog a legtovabb menni , es melyik kap meg sok ideig frissiteseket. Fotozni, chateelni, es tiktokozni kell mert tartalomgyarto vagyok, ebbol adodoan eleg sok a kepernyoidom egy napi 7-9 ora, ezert az akisinak is jonak kene lenni :)



Normalis valaszoknak mennek a zoldek.



2023. szept. 24. 08:15
A kérdező szavazást indított:
sima 12
12 pro
sima 13
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezt ajánlom: [link]
2023. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem teljesen érthető szöveget írt ki. Nem tudom miért kell állandóan rosszindulatúnak lenni.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: 12 Pro

2023. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Egy ideig én is vacilláltam a 12 Pro és a 13 között.

A 12 Pro mellett a kamera (elsősorban a kétszeres optikai zoom) szólt, a 13 mellett viszont a jobb üzemidő, az egy évvel hosszabb támogatottság és a kisebb tömeg szólt. Így én végülis iPhone 13-at vettem.

2023. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak hétköznapi dolgokra használod, értsd facebook e-mail jatek hasonló akkor egyértelműen a 13. Egyel újabb generációs proci jobb uzemido.

Ha esetleg érzel magadban fotós/videos érzeket akkor pedig a 12pro.


Lényegében ha kell a jobb kamera akkor 12pro minden más esetben 13

ha nem szakavatott a szemed és nem tudod mi az az utómunka észre sem veszed a kulonbseget és felesleges szamodra

2023. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!