Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Z fold/flip csak...

A Galaxy Z fold/flip csak arra jó hogy villogjanak vele?

Figyelt kérdés
Ezt olyan értelemben kérdezem hogy nem igazán látom hasznát ezeknek, főleg a flipnek. Az csak drága és kész. Azt szerintem csak azért veszik hogy villogjanak vele. Az ugyan annyiba kerülő, bármilyen más Galaxy sokkal többet tud. Ti mit gondoltok?
2023. szept. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én pl. vennék egyet ha nem lenne ilyen rohadt drága, én pl. örülök neki, hogy icipicivé össze lehet hajtogatni és minimál helyet foglal.
2023. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Hát, ezt amúgy meg tudom érteni, de szoktam látni férfiakat is Z flippel. Azért a férfi nadrágzsebek nem kicsik. Azért nem értem hogy ők miért veszik. Egyébként tényleg jópofa, de ha már ennyiért veszek telefont akkor az egy S23 lesz és az nem egy tepsi.
2023. szept. 25. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A flip mindenképp. A foldnak viszont azért van gyakorlati haszna is a nagy kijelző miatt. Bár az is tény, hogy ezt a vásárlők 90+%-a egyáltalán nem használja ki, ugyanúgy meglennének egy normál telóval is
2023. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fold az hasznos, ha nem akarsz tabletet is tartogatni magadnál, mert dupla képernyőre kihajtod. Csak hát 6-700 ezreket én nem adok ki érte.
dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!