Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 15 most minőségi...

Az iPhone 15 most minőségi hibás? Vagy ez csak minimális darabszámot érintett és am semmi baja?

Figyelt kérdés

Szeretnék pro maxot, de csomó negatívumot olvasni.


Azért fél autó árát nem szeretném kiadni ha egy hulladék..


2023. szept. 27. 21:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék

Mert én is szemezek a 15-pro val,de láttam a cikkeket a csíkos,lekopott festésű oldalról stb... fél misiért azért azt nem várná az ember.

2023. szept. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Morzsi007 ***** válasza:

“Törik, mint a ropi”

Annyit bír, mint az előzőek. A kijelző strapabíró, a hátlap üveglapja betörik, pókhálósodik, ha épp úgy esik, akár egy ütéstől is, mint az összes többi üveglapos mobil. De ezen miért csodàlkozunk az 5. széria után is. Eddig is ilyen volt. Én natúr színt választok, onnan nem kophat le semmi, ha esetleg ez a baja, de szerintem kissé eltúlozták páran.

2023. szept. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért ha már elkérik érte azt a kis plusz pénzt a többi márkához képest akkor elvárható is lenne, hogy többet is nyújtsanak, de igaz, míg az embereknek nem a minőség és a tartalom számít, hanem az, hogy lehessen villogni a többiek előtt, hogy nézd nekem ájfonom van, addig minek is erőltetnék meg magukat, hisz úgy is megveszik.
2023. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az iPhone a márkanévről szól. Jók a telefonjaik, minőségben és szoftverben is. Sok dologban jobb, mint az Android (sok más dologban meg rosszabb). De az ára túlzó. Most 400 ezerről indul az iPhone 15, na abból 150 ezer csak az Apple logo.

Az is nevetséges, hogy +128GB tárhelyért 50 ezer forinttal drágább, miközben egy 128 és 256 GB-os memóriakártya ára között 4000 forit max a különbség.

2023. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Mind túlárazott, ha onnan nézzük, de ezt engedjük már el, autók, ruházati termékek, házak, erről napokig lehetne regélni.

Galaxy Fold mennyibe is kerül? Nehéz, mint egy féltégla, a belső kijelzője, szinte egy puha fólia, amit a körmöddel felhasítasz és vége a dalnak. Itt is el mondhatnánk, ennyi pénzért többet várna az ember. Ha azt leejted, a betont is feltöri, olyan nehéz, mellesleg széthullik. Szóval hagyjuk ezt a dumát. Az egyik legjobban összerakott telefonok az iphone-ok. A kijelző az egyik legjobb, a törésteszteken, hátlap az könnyebben sérül.

Aki régóta iphone-t használ és eljön a csere ideje, az megveszi az újat úgy is, mert ismeri, akinek nincs rá pénze, vagy utálja, azok fenn akadnak, azon, hogy törékeny. Na ne mondjátok. Mindegyik mobil összetörik az ütésektől.

Tárhellyel kapcsolatban, persze túlzás, de ne keverjük az SD kártyát a beépített Flash memóriával össze és nem 100 000 Ft-os telefonról beszélünk. Nagyon sokan az iphone az emberek szemében egy tüske, de az első nap elfogytak a készletek, szinte mindenhol, nem csak nálunk. Emberek, nőjünk már fel.

2023. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 Félre ne érts, nem utálom az iPhone-t. Asszonynak az van és imádja. Én most tesztelek egyet és sok tekintetben jobb, mint az Android, de azért vannak benne olyanok, amik nem tetszenek. És hiába értem, hogy vannak benne jó dolgok, gyors, nem röccen meg, pöpec működnek olyan dolgok, amik Androidon kínlódósak, de továbbra is úgy gondolom, hogy nem ér annyit, amennyit kérnek érte. Szóval, ha iPhone-t veszek, az valószínűleg egy használt 13-as lesz, nem egy új 15-ös.

Az, hogy törékeny pont nem szempont nekem, a mostani Androidom is üveg hátlappal bír, az is széttörne, ha leejteném, de egy megfelelő tok és kijelzővédő kérdése. Ha tokkal együtt ejted le, az jó eséllyel megvédi.

2023. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ok, csak sokan alapból utálják, nem is ismerik és úgy alkotnak véleményt, amiket 15 éve hallottak, olvasnak, stb.

Nem istenítem, nem hibátlan az ios-sem, a droid rendszert sosem használtam, de vannak, amik ott egyszerűbben működnek, IOS-en bonyolultnak tűnik, főleg, először, ha nem vagy ismerős a rendszerben. Szóval megszokás kérdése is, hogy kinek melyik jön be. Semmivel nem rosszabb az egyik a másiknál.

En mindig tokban hordom és üveglap a kijelző, mert vigyázok az értékekre, legalábbis próbálok, 3 évesen mikró karcmentes a telefonom. A 13-as iphone és 15 között nincs nagy különbség, ha esetleg 13-at vennél, pár évig még jól használható marad.

2023. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#12 Neztél strapa tesztet? Vagy csak úgy hasra ütésre mondod, hogy olyan mint a többi? Nem, nem olyan. A 14-es széria sokkal strapabíróbb.


Persze ez relatív, mert az ember nem focizni veszi, de balesetek történhetnek.


Én most fixen kihagyom ezt a szériát. Elvagyok a 13 pro max-al is.


Mellesleg ha a sima titán színbe veszi az ember ami nincs szinezve, ott a festés probléma már ki is van küszöbölve. Annyi, hogy talán jobban oda kell figyelni a balesetekre.

De arra meg létezik biztosítás, ami egy ilyen értékű telefonnál már kb kötelező.

2023. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Morzsi007 ***** válasza:
Néztem. Azért írtam, a törik, mint a ropi bejegyzéshez. Tudom, hogy jól bírják, főleg a kijelzők. A 12-es szériától kezdve egyre jobbak.
2023. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!