Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törlök Ios-en beragadt...

Hogyan törlök Ios-en beragadt fileokat?

Figyelt kérdés
Az Ipademen töröltem egy közel 10Gb-os videót, természetesen a nemrég törölt elemek közül is eltávolítottam. A fotók alkalmazásban már sehol sem taláható meg a file, illetve a beállítások alatti tárhely menüben sem opció, a fotók alkalmazás alatt a fileok törlése mivel mindent eltávolítottam. Viszont még mindig foglalja a helyet, és immáron már a fotók alkalmazás maga 10Gb-os, és rendszeralkalmazés révén törölni sem tudom.

2023. szept. 30. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Indítsd újra az iPadot!

és csináld meg ezt: [link]

2023. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt már próbáltam.
2023. szept. 30. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:

és biztos hogy be van ragadva? Nem lehet hogy tényleg ennyi a fotók helyfoglalása?

Egyébiránt pedig törölhető a Fotók app...

2023. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden fotót/videót töröltem az egész appnak teljesen üresnek kéne lennie. Hogyan lehet törölni a Fotók appot?
2023. szept. 30. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Rányomsz az ikonjára hosszabb és amikor rezegni kezd és megjelenik a minusz jel a sarkában, akkor rákoppintasz arra a minuszra.

AppStoreból le lehet tölteni újra.

2023. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a módszerrel maximum a képernyőről tudod törölni, de magát az appot, mivel rendszer alkalmazés és nem utólag feltelepített, nem lehet.
2023. szept. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!