Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten és Pest megyében...

Budapesten és Pest megyében általánosságban a Vodafone vagy a Yettel jobb lefedettségű és melyiknek gyorsabb a mobilnete általában?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Vodánál minden jobb lehet. Borzalmas a netje.
2023. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Yettel egyértelműen jobb.
2023. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A Telekomnak
2023. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Telekom >> Yettel >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Voda
2023. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kancácska ***** válasza:
Budapest szerencsés helyzetben van. Én egy 500-as vezetékes UPC/Voda netet-tv-t dobtam ki februárban a yettel otthonnetre váltva. Tökéletes a tv, szebb a képe, a net stabil és brutálisan erős. Sohasem mértem 1400 alatt a letöltést, és 120 alatt a feltöltést. Nagy fájlokat szoktam feltölteni felhőbe és töredéke idő alatt felmegy mint a vodánál. Plusz amit adtak routert (TP-Link) wifi6-on nyomja a lakásba a jelet. Sokkal jobban ellátja mint a voda net anno. Én csak a yettelre szavazok Budapesten. Vidéken már árnyaltabb a kép de folyamatos a fejlesztés és 4G is szuper jó.
2023. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidéken az optikai kábeles (1000-es) az igazi sztár. Rendben működik a tévé és az internet. Gyors és pontos, de Budapest környékén kívül eléggé ritka.
2023. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ping 6, download 465,9, upload 239,3. EZ jó szerintetek?
2023. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!