Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik, miután lejár a...

Dontspam kérdése:

Mi történik, miután lejár a digimobil szerződés?

Figyelt kérdés
Június/júliusban, nem emlékszem pontosan, minket digiseket átvett a vodafone, bár is eddig csak a hálózat változott. Lassan lejár a szerződésem amit a Digi-vel kötöttem, 1500huf/hó, 200perc+15GB. Ez egy brutál jó ár volt, azóta is Szegeden tök jól működik. Tud e valaki valamit, mi a történet a szerződés lejárta után? Hasonló csomag jelenleg a vodánál kb. 6500 forint. Annyiért tuti nem újítanék.

2023. szept. 25. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy saccolom, hogy jó eséllyel a jelenlegi vodás csomagok közül lehet majd választani, esetleg valami kedvezményt adhatnak, de nem reménykedem benne. Max 30%, de lehet még 15% se lesz... ez csak akkor fog kiderülni januárban. Addig élni fog a digis szerződésed. Nem jár le, max a hűségidőd járhat le, de az meg csak annyit jelent, hogy te már szabadon, kötelezettségek nélkül felmondhatod a szerződést. A voda viszont nem mondhatja fel neked. Az dec 31-ig él a jelenlegi felállás szerint. Utána mi lesz... én nem tudok semmi konkrétumról, de sajnos a legrosszabbra lehet készülni, az biztos. Ez volt a cél sajnos, politikai döntés született.
2023. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!