Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajok ti fizetek...

Iphone tulajok ti fizetek mindenért?

Figyelt kérdés

Ugye az iOS zárt nincs se torrent se youtobe vanced se crackelt Spotify.

Szóval ha alap dolgokra akarja használni az ember a telojat(film zene youtubeozás) az min 7200ft egy hónapra számításaim szerint (Spotify yt prémium netflix árával számolva)

Ti ezt nem sokaljátok? Vagy ezeket hogyan oldjátok meg iPhoneon?

Elgondolkodtam egy iPhone 14-en mert hardverileg király telefon de a fent említett dolgok hiánya nem tetszik


2023. szept. 30. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Minek Spotify ha van már YT Premiumom amihez jár YT Music? Nekem van iPhone-om másodlagosként, de Android felhasználóként is előfizetek ezekre... Nem vagyok smucig, hogy pár ezer forinton spóroljak.
2023. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
nem biztos, hogy az fizet többet aki megveszi rendesen mert ha kirámolnak a crackelt alkalmazáson keresztül akkor már nem érte meg. nem is értem androidon is megveszem azt ami kell, mert filléres sem mint hogy kockáztassam a számlám biztonságát mondjuk.
2023. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Évi 20 dollárért lehet mindenféle crackelt vagy app storeban nem található alkalmazást telepíteni, semmi másért nem fizetek.
2023. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
YT prémiumom van havi 1800 Ft emellé Spotify már minek? Illetve van Netflix is de azt mobilról soha nem nézem csak otthon Tv-n
2023. okt. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
YouTube Premium havi 450 forint (családi csomag 6 felé osztva) + SkyShowTime havi 990 forint. YouTube Premium mellé nem kell Spotify, mert a YouTube Music megoldja a zenehallgatás kérdését. És ne feledkezz meg arról, hogy nekünk is lehet asztali gépünk, ami ha nem Mac, akkor ugyanúgy játszhatnak az egyéb megoldások.
2023. okt. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ebben az esetben inkább nem a telefonról van szó, hanem eleve lopás kategória, de mindegy. Vannak olyan emberek, akik szerint alapból ingyen jár nekik minden. (akár lopással is)
2023. okt. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Neked miért olyan természetes, hogy lopj?
2023. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

"Ugye az iOS zárt nincs se torrent se youtobe vanced se crackelt Spotify."


Értem, szóval neked az a bajod, hogy iOS-en nem tudsz bűncselekményeket elkövetni, mint androidon, és te ezt teljesen természetesnek veszed.

2023. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Van Apple One (ebben benne van az Apple TV, Music, Arcade), Netflix, Disney+ és HBO Max előfizetésem. YouTube-ozni nem szoktam a telefonon (adatvédelmi okokból nincs telepítve semmi olyan app ami a Google-Meta-Microsoft triótól származik.)
2023. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8

Hát lényegében igen

2023. okt. 1. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!