Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aqua webáruház megbízható...

Aqua webáruház megbízható mobiltelefon vásárlása esetén?

Figyelt kérdés
Egy Samsung készülék a kiszemelt.

2023. okt. 1. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

[link]


2 pillanat rákeresni

2023. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aqua: Korábban többször vásároltam az Aquanál számítógép alkatrészeket és számítógép kiegészítőket. Én ez idáig nem csalódtam bennük.
2023. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott sok mindent vásároltam, igaz telefont még nem, de a többi cucc mind hibátlan volt és a leírásnak megfelelően működik minden.
2023. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nagy cég, évek óta piacvezető. Ők nem tűnnek el, egyik legbiztosabb hely.
2023. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vettem most személyesen. Nekem tetszik.
2023. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefont még nem vettem ott, de amit igen azzal nem volt gond. A szállítás is gyors. Csak azért volt múltkor két nap, mert tele volt a foxpost automata és átirányították, különben másnapra megjön.
2023. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Telefont még nem vettem ott, de számítógép alkatrészeket, memóriakártyákat, sok minden mást igen. Minden teljesen korrekt, gyári garanciás termék, bontatlanul érkeznek. Ha valami esetleg bontott, azt jelzik, hogy ezért veszed olcsóbban.


Előfordult már, hogy valami meghibásodott, korrektül intézték a garit, minden rendben ment.


Nagyon régóta működnek, nem fognak egyik napról a másikra megszűnni.


Sok minden eleve olcsóbb szokott náluk lenni, mint máshol, de előfordul, hogy valami máshol olcsóbb, de ritkán igazán komoly a különbség.

2023. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!