Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik webáruház megbízható...

Melyik webáruház megbízható az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A Xiaomi Redmi Note 7 Media Marktban, Edigitalnál, stb... nagy üzletekben már nem kapható.

Vagy csak a kiállított bemutató darab van.


Kisebb boltokban még kapható.


[link]


Szerintetek melyik nem szürkeimportos vagy más miatt megbízhatatlan üzlet?

Melyikből vennétek meg nyugodt szívvel?


Nyilván van köztük tisztességes és kevésbé tisztességes, csak nem vagyok benne otthon.


Köszi!



2020. máj. 30. 10:12
 1/9 Trevor. ***** válasza:
100%

Már a Redmi Note 9 is kijött, de a Note 8 is kapható sok helyen, miért akarnál régebbi modellt venni? Kevesebbet tud és szoftveresen is rövidebb ideig lesz frissítve.


A Turbado és a Laptopszalon megbízható, többit nem ismerem.

2020. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A B-tel és a Telefon center valamint Telefon király is megbízható. De én a helyedben nem adnék ennyit, egy ilyen öreg telefonért
2020. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Topmobilt, Telefonkirályt, Laptopszalont ismerem, vásároltam tőlük, minden rendben ment. A többit nem ismerem.

Általánosságban azt nézd, hogy magyarországi székhelyük van-e, és van-e lehetőség személyes átvételre. Ha ez a kettő oké, akkor megbízhatsz bennük.

2020. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ja amíg nem kell gariztatni
2020. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
100%
A Turbado tudom, hogy ad gyári garanciát, ami megnyugtató.
2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi pénzért a Redmi Note 8T már sokkal jobb, a Note 7 kissé régi!

Amúgy a Turbado az egyik legjobb, én már rendeltem onnét telefont, semmi kellemetlenség nem volt, bolt és maga a telefon is tökéletes! A Laptop Szalon is elég népszerű, viszont a Telefonkirályról eddig nagyon negatív kritikát olvastam itt Gyakorin, vásárlói tapasztalatok alapján, azt inkább kerüld!

2020. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Turbado-t ismerem csak ezek közül, az egy megbízható oldal, én onnan venném.
2020. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi dilettáns okostojás van itt, jesszus... Turbado...? Idióták
2022. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as, Te vagy az idióta, ha csőlátásban hurrogsz le másokat! Te most válaszoltál, de nézd már meg a TÖBBI VÁLASZ DÁTUMÁT !!! Több mint 2 éves bejegyzés, akkor még volt Turbado, utána szűnt meg!
2022. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!