Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Instagramon megnéztem egy srác sztoriát pedig nem szoktam idegenek sztoriát nézegetni és én is ki tettem egy sztorit és egy kamu profil megnézte a sztorimat. Én arra tippelek hogy az a srác volt mert nem nagyon szokták kamu profilból nézni a sztorijaimat. De miért nem meri a rendes profiljából megnézni?

2023. okt. 2. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
csak
2023. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 értelmes köszi!
2023. okt. 2. 10:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy értelmes válasz esetleg?
2023. okt. 2. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Lássunk bele egy számunkra teljesen ismeretlen srác fejébe aki tipped szerint kamuprofilokat hoz létre és emberek sztorijait nézegeti kamuból

vagy nem? Mindezt arra a feltételezésre alapozod hogy nem szoktak téged kamuprofilok nézegetni? Honnan tudod melyik a kamu és melyik nem?

Csak a szokásos tini "problémák"... nem is értem mit keres ebben a kategóriában ez a kérdés.

2023. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltéve, hogy valóban az a srác volt (erősen kétlem, inkább valami bot), biztos kiszemelt mikor megnézted az ő sztoriját. Megnézhette a profilodat is és csak nem akarja, hogy tudj a jelenlétéről. Szerintem írj rá és szembesítsd, hogy erősen lebukott és ne nézegessen.
2023. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 rendben!! Mert előtte nem nézegetett semmi kamu
2023. okt. 3. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!