Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejoy eladáseladás tapasztalatok?

Rejoy eladáseladás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Friss tapasztalatokra lennèk kíváncsi.

Olvastam pár hasonló kèrdèsnèl a vèlemènyeket,elèg vegyes. Redditen dícsèrik, prohardver fórumokban is, de itt sok negatívat olvastam.

Mennyire megbízhatóak?

Valóban sokkal kevesebbet kínàlnak a beküldött telefonokèrt a beküldès előtt kiírt összegtől?

Voltak akik azt írtàk,hogy összecsikartàk a beküldött telefonokat. Ez mennyire valós àllítàs?


2023. okt. 3. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem e megbízhatósággal van gond. Mert megbízható a Rejoy. Hanem hogy nagyon keveset / áron alul fognak neked árajánlatot írni. Te magad több ért is el tudod adni. Csak egy példa: Én az iPhone 14 Plus-omra kértem ár ajálatott: Amire 275.000 Ft-ot kínált a Rejoy. Végül nem a Rejoy-on adtam el. Hanem egyéb más hirdetésen keresztül: És lásd csodát 400000 Ft kaptam érte az iPhone 14 Plus-om ért. Szóval itt inkább a túl alacsony ár ajánlatt ami gondot okozhat. Ráadásul a Rejoy egy Román cég, és a Román piacra viszi eladni a telefonokat. Szóval én a tulzóan alacsony ár ajánlataiért nem ajánlom.
2023. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Èn egy huawei mate 20-at (nem pro) küldenèk be. 69.000-et írtak az oldalon èrte.

Ahogy nèzegetem hardverapron,marketplacen, 20.000-45.000 ft körül szokták árulni😕

2023. okt. 3. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ajánlat és amennyit kapsz végül, az két külön dolog.

Ha érdekel, próbáld ki.

Megajánnlanak egy elfogadható árat, aztán ha belemész és már náluk a teló, akkor jün az, hogy találtak valami hibát, és kevesebbet adnának.

2023. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vègül kipróbáltam, ès tènyleg ennyit adtak èrte

Nem problèmáztak semmin

2023. okt. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!