Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom feltelepíteni...

Mért nem tudom feltelepíteni a MyVodafone alkalmazást?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy ez az alkalmazás nem fog futni az eszközödön. Mindegyik telefonomra. Nem elavult és nem is gyenge készülékek. Mi lehet a gond?
2023. okt. 3. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézed a rendszerkövetelményekben hogy mit kellene tudnia a készülékednek.

De böngészőből ugyanúgy be tudsz lépni:

[link]

2023. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem találok ilyet, hogy rendszerkövetelmények. Még soha nem találkoztam olyan app al ami nem futott volna. Egy éves samsung telefon. Lehet le van tiltva, mert eredetileg a t mobilnál vettem?


Azt írja az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. A huawei telefonommal is ugyanez.Az is t mobilos volt.

2023. okt. 3. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem megy minden eszközön:


Huawei Mate 40 Pro, Matepad 11; Samsung A12, A34,

2023. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Ezért is keresem az okot nálam miért nem.
2023. okt. 3. 17:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes az albán, quatari, ománi myvodafone -t simán engedné feltelepíteni. Pedig az országnak Magyarország van megadva.
2023. okt. 3. 20:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül 4 eszközből egyre se lehetett feltenni. Írtam a vodának, azt a választ kaptam náluk van a hiba, javítják.


Köszi mindenkinek.

2023. okt. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!