Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most csak így összehasonlítás...

Most csak így összehasonlítás képpen. A 8 éves iPhone-om nál azért többet tud egy újabb ulefone telefon? Mivel azt tervezek venni mert eléggé tetszik de tudom hogy nem a legjobb márka.

Figyelt kérdés

#Ulefone #8 éves iPhone
2023. okt. 3. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmivel nem tud többet.
2023. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ulefone lol szutyokabb telefont nem tudtál volna mondani?
2023. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Melyik Apple és melyik Ulefone konkrétan?
2023. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Pl: memóriakártyás bővítés, több kamera, usb type-c, hatalmas akkumulátor, 2 napos üzemidő...
2023. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1:nem hinném, van különbség.

2:Képzeld, nem!

3:iPhone SE (2016) és Ulefone Armor 19

4:végre normális válasz. köszi.

2023. okt. 3. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ulefone Armor 19 xD Igazi hulladék
2023. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Valamilyen szinten jobb, de azért tudnék jobbat is mondani. Kijelzőben nagyobb, gyorsabb a képfrissítés és fényesebb. Prociban benchmarkok alapján erősebb, de nem egy erőgép. A főkamerája elfogadható, tesztek alapján jobb mint a 2016-os SE kamerája. Plusz pont hogy van vezetéknélküli töltés. DE! Jó ha 1 évnyi szoftveres támogatást fog kapni és szerintem kevésbé optimalizált mint a telefonod. Nem túl kidolgozott szoftveresen.
2023. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Ulefone nem valami nagy márka. Amit kinéztél az meg egy ipari jellegű telefon, amit műhelyekbe terveztek. Működhet, de azért ne hasonlítsuk össze egy iPhone-nal, pláne optimalizálás és sebesség terén. Újabbnak újabb, de teljesen más kategória.


#4 Ha egy 9600 mAh akku neked csak 2 napot bír, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz... Nekem a 3400 mAh-s Huawei P30 Lite is bírt 2 napot. Egy ekkora akkuval én egy hétig ellennék.

2023. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!