Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zseblámpa funkció kóddal...

Zseblámpa funkció kóddal lezárt okostelefon esetén mivel kapcsolható be és ki?

Figyelt kérdés

Egy gagyi Alcatel egyébként.


Két okból lenne fontos tudnom a választ:


Egyik, hogy viszonylag gyakran bekapcsolódik önmagától és ha későn veszem észre gyorsan merül. Ilyenkor vagy a hátizsákomban nyomja meg valami, vagy én a ki és betételkor fogom úgy, hogy véletlen úgy fogom még, hogy bekapcsol. Kikapcsolni viszont alig tudom...


Másik, hogyha viszont direkt szükséges lenne valamihez a lámpa, akkor a menürendszerben sehol sem találom... és akkor hiába is próbálkozom lezárt telefonnál minden módon nyomkodni, olyankor nem kapcsol be véletlenül.....



2023. okt. 4. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy fölhúzod a képernyőn. Nekem úgy működik, pedig két lépcsős a kódolásom.
2023. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a ki/be kapcsoló gomb kétszeri gyors megnyomására aktiválódik a lámpa.
2023. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd ki a legördülő menüből és tegyél fel egy appot, amivel vezérelhető az elemlámpa funkció.
2023. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2#,

Próbálgatom lezárt állapotban a kétszeres gyors lenyomást, erre semmi reakció. Háromszorosra se, ha a hangerő gombot nyomom azzal se. Hosszan is próbáltam semmi.

Pedig kell lennie valamilyen kombinációnak, hisz annyiszor véletlenül is bekapcsolom, bekapcsolódik....

2023. okt. 5. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!