Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettelnél ha igényelnék...

A Yettelnél ha igényelnék nano sim kártyát akkor háromformátumút fognak adni?

Figyelt kérdés
A micro sim kártyám mellé lenne szükségem egy nano sim kártyára is. Értelemszerűen nem szeretnék úgy járni, hogy kapok egy nano kártyát mindössze, a micro sim kártya pedig elvész.
2023. okt. 4. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nemrég kértem és olyant adtak.
2023. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. És ez egy teljesen ingyenes, pár perces művelet?


Automatán milyen menüt kell megnyomni az intézéséhez? Köszi.

2023. okt. 4. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Na várjuk... azt írod, hogy "is". Vagyis ha ugyanazzal a számmal kérsz egy másik kártyát is, akkor annak lesz havidíja.

Ha csak cseréled a kártyát, akkor annak nincs.


Az ügyfélhívón egy gomb van csak - legalábbis abban az üzletben ahol voltam.

2023. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak cserélni akarom, de ha háromformátumút adnak, akkor "megmarad" a micro sim kártyám is a nano mellett, tehát tudom használni a microt és a nanot is. Nem? Amellett persze hogy inaktiválják a korábbi sim kártyámat.
2023. okt. 4. 20:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze úgy értem, hogy egyszerre csak egy sim kártyát tudnék használni, de bármikor változtathatnám a kettőt.
2023. okt. 4. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha szükséges bepattintod a micro keretbe és használhatod ugyanúgy, mint eddig.
2023. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!