Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s20-ról mik a...

Samsung Galaxy s20-ról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Manapság használja még valaki? Akik használták/használják, milyen szinten tapasztalták a rendszert? Szaggat, vagy akad, lassú? Kinek mi a tapasztalata ezzel a telefonnal és a rendszerével?

2023. okt. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendszer simán megy, bár újabban vannak vele bugok, a tiktok pl van, hogy megnyitás után egyből bezár és harmadjára tudom csak megnyitni. Ennyi bugot tapasztaltam eddig. Manapság már nem vennék ilyen telefont megint, ez 3,5 éves, az android 13 volt az uccsó, amit megkapott. A kamerája még mindig egy erős felső-középkategória, alig gyengébb a mai csúcsoknál, viszont sok funkxió már nincs benne, ami mondjuk egy s23- ban megvan. Akksija gyenge, vagyis sose volt még cserélve, de egy éves korában se bírt ki nálam egy teljes napot, pedig csak 4G, és mobilnetet ki is kapcsoltam, ha épp nem nyomkodtam. Ha ezen gondolkozol, szerintem felejtsd el. Jobb egy A54 sztem, az már 5G, jobb az akksija, és mivel újabb, hiába csak középkategória, van azon a szinten, mint manapság ez.
2023. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy Xiaomi mi 10 5g-m van. Ezt terveztem lecserélni az említett Samsungra. Nagyon jó ez a telefon, mindent is visz, de valahogy nem érzem, hogy erre lenne szükségem. Egyáltalán nem igényem, hogy 5g legyen, vagy csúcsteljesítmény. Jobbára azt tudom mondani, ilyen közepes teljesítmény, de az bírja még jó pár évig, nem játszás vele a célom, hanem egy általános felhasználás. Ezért is érdekel, hogy a rendszert milyen jól futtatja ilyen idős korára. Ez a telefont nemrég lett véve, az előtt egy Galaxy A3 2017 volt, amit már lassúnak éreztem nagyon.
2023. okt. 6. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt már csak használtan tudod megvenni, és mint mondtam, az uccsó verziót kapta az android 13-al. Vagyis idővel semmi biztonsági frissítés nem jön már rá. Használtan 100 ezer körül van, még max 1-2 évig használható, de mondom, arra számolj, hogy valszeg egy 30 ezres akksi cserével fogsz kezdeni, és amúgy se húzza ki a napot extrém használattal. Ezek a Samsungok még híresen gyenge akksival érkeztek, hamar merülnek. Nemtom miért épp ezt nézted ki, a használt piacon is ennél sokkal jobb vételek vannak.
2023. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen használtan néztem. Újonnan nem terveztem telefont venni, mivel nem extrém használatra szánom, még nem is szánok sok pénzt telefonra. Egy szintén felül már úgyis csak a játék az, ami meg tudja hajtani rendesen a készüléket.
2023. okt. 6. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!