Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új 60 hz-s iPhone-ok is...

Az új 60 hz-s iPhone-ok is ennyire gyengék?

Figyelt kérdés
Elővettem a régi SE-met a szekrényből, kíváncsiságból, hogy milyen. Tiszta lassú laggolós f.s telefonnak tűnik, pedig anno amikor megvettem kb remegő lábakkal néztek rá a p.csák a buliban, hogy milyen jó telefon. Jó, 7 éves telefon, és akkor mi van? Faterom telója 15 éves és működik. Szóval a mai iPhone-ok 60 hz-n mind ekkora hulladékok, vagy a jo procis friss iOS-esek használhatóak? Csak mert csere előtt vagyok és ha f.s, akkor tárgytalan inkabb. Anno ez is gyors volt, nemtom mitől ennyire sz.r most, még amikor váltottam is jó volt, csak kicsi volt a kijelző emiatt váltottam.

2023. okt. 6. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
gyenge próbálkozás kicsi trollocska...
2023. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Kérdésedet olvasva elővettem az iPhone 5-ömet, feltöltöttem és működik mindem pont úgy mint az első bekapcsoláskor.

Nem tudom az SE-dnek mi a baja, de egy ezer éves telefon hibás működése miatt elég balga dolog azt feltételezni, hogy az új modellek is olyanok

2023. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zzzoli ***** válasza:
52%

Nem értem mit lovagolsz a 60Hz-en. A sima 15 nek annyi a képernyő frissítése, de az a hatvan Hertz, nem az a hatvan Hertz mint egy 40 ezres telefon tft paneljén a 60Hz-es felhasználói élmény.

A Bionic processzornak és a nagyon jó minőségű panelnek köszönhetően gyakoraltilag alig veszed észre hogy nem annyira fluid mint egy 120Hz-es oled.

Nyilván illett volna ebben a kategóriában legalább kapcsolható 90Hz-es frissítés, hiszen a többi gyártó jóval karcsúbb kategóriákban is már 120Hz-nél jár, de ez ilyen, hidd el, nem rossz telefon az Iphone 15.

2023. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ne vegyél iPhonet, nagyon gagyi telefon...
2023. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem értem a nyomorultaskodást. Ez nem trollkodás, venni akarok egy iPhone-t, csak már évek óta nem használom, ezért elővettem, hogy milyen is volt a régim, és döbbenet ért, mert anno úgy emlékeztem, hogy ez gyors, most meg a kijelzője kb fél másodperces csúszással követi az érintéseket, amit nem is értek, és nemtom, hogy egy mai iPhone-nak is ez-e a sorsa 3 év használat után. Ezért kérdeztem. Az, hogy itt a különbözőképpen szocializálódott nyomorultak (igazából nem is érdekel melyik honnan jött és mit hozott magával) azt hiszik, hogy trollkodok, és nekem állnak, nem az én nyomorom.
2023. okt. 6. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Milyen telót használtál azóta az iPhone óta?

Mert ugyebár az idő tellik.

2023. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Tökikém! Csinálj azon az iPhoneonon egy gyári visszaállítást és utána nézd meg hogyan működik.

Fél perces késése még egy 14 éves 3GS-nek sincs. A te iPhoneodnak valami szoftveres baja van. Telepítsd újra! Mentést ne tegyél vissza, lehet abban van a hiba.

2023. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Fél perces késése"


Nem tudsz olvasni te analfabéta? Fél márodpercet írtam. Nagyon lassú a görgetés pl spotify-on belül is pl, meg ahol színes képek, animációk vannak, és van, hogy kis gondolkozással reagál az érintésekre. Pesig anno hibátlanul tettem le. Vagy csak azóta a 120 hz-es Samsungom megszoktam, és valójában a 60 hz ennyire sz.r? Ezt nem tudom. Csak ha tényleg egy mai iPhone is ekkora sz.r, akkor inkább nem veszek. Habár a 120 hz-s pro-k talán jók gondolom.....

2023. okt. 7. 07:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre ilyesmit 60 és 120 hertz között.

Itt ebben az esetben a régi telefonoddal lesz a gond, nem úgy általában az iPhone-okkal

2023. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Jó elírtam. Bocsáss meg te anyaszomorító trollg..i!

Egy 8 éves telefontól ne várj csodát!

A mai iPhoneonok bőven odavernek az androidosoknak teljesítményben. Nyugodtan megveheted.

2023. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!