Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note széria...

Xiaomi redmi note széria mennyire időt álló?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire. Nekem Redmi Note 10-em volt, mert nagyon dicsérték és ajánlották a márkát, de életem egyik legnagyobb hibája volt. Borzasztó rendszere van, konkrétan gyárilag tele van reklámokkal a telefon. Emiatt lassú volt a telefon, le is fagyogatott. A kamerája az meg valami csapnivaló volt. Soha többet, hiába olcsó ez a márka, de olyan is.

Olcsó húsnak híg a leve!

2023. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Note 8t van kb. 3 éve, működik rendesen. Nem mindenki tudja, hogy a reklámok 3 perc alatt véglegesen kikapcsolhatóak. A képminőséget meg radikálisan fokozza a Gcam telepítése.
2023. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Redmi Note 9 pro volt nagyon szerettem. Semmi gondom nem volt vele, gyors volt és megbízható, jó kamerával. Sajnos betörtem a kijelzőjét és egy Redmi Note 12-t kaptam helyette (biztosítás volt a 9-en, de nem tudták javítani ezért ár-érték arányban ez volt a legjobb amit felajánlhattak helyette). Ez a 12 egy f*s. Lassú, lefagy, legszívesebben a földhöz vágnám. Ha nem töröm össze az előzőt tuti használtam volna még pár évig. Ha kifog az ember egy jó szériát akkor simán el van vele évekig.
2023. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 sima note 12? 4g-s vagy 5g-s?
2023. okt. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!