Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont éri meg...

Melyik telefont éri meg megvenni jobban? Samsung S24 Ultra vagy Xiaomi 14 Ultra/Pro Szívesen várok más ajánlást is, ami Androidos! Fő cél: Tartósság,Szoftverfrissítés,Android,Gyors töltés

Figyelt kérdés

#Android #szoftverfrissítés #tartósság #gyors töltés #2023-2024 telefon vásárlás #Xiaomi vs Samsung
2023. okt. 8. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még meg sem jelentek. Az viszont tudom hogy Ár/érték arányban a Xiaomi a jobb, de minőségben és felhasználói élményben a Samsung.
2023. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az elsővel. Hiába jobb ár/érték/arányban a Xiaomi, mert olcsóbban hozzájutsz, hogyha maga a rendszere egy hulladék. Nekem is volt, konkrétan gyárilag tele van a rendszere reklámokkal. Baromira idegesítő.


Mindenképpen a Samsungot vedd!

2023. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, de én például nyomon követem őket, csak a OnePlus meg a hasonlók nem nagyon jönnek be, ezért is várom hogyha, tud valaki valami jót ami nem ez a 2 márka akkor írjon :D


#2 nekem most is az van,de legalább 5-6 éves,gondolom eléggé más a rendszere az újaknak és a régieknek :D


UI: Még a Sony-n is gondolkozom,hátha jönni fog valami új addigra.

2023. okt. 8. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A SONY Xperia 5 V nem rossz telefon. Már az automatikus módban történő fotózás is jó minőségű.
2023. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Motorola és google pixel .
2023. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Pixel-ről és a Motorola-ról van valami tapasztalatod?
2023. okt. 8. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Motorola telefonokrol igen olyan van a gyerekeimnek meg nekem is az volt csak összetört az érintőképernyője.

Nekünk megfelel gyors és nincs tele felesleges alkalmazásokal zavaró reklámokal mondjuk gyorsan tölt e relatív .

Pixel egy vágyot telefon nekem tiszta Android felesleges salangok nélkül szoftverfrissítés itt a leghosszabb.

2023. okt. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!