Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung lenne a legjobb...

Melyik Samsung lenne a legjobb vétel?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy A52 5G
Samsung Galaxy A53 5G
Samsung Galaxy A34 5G
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki szavazott az A34. 5G-re, de a 3 telefon közül a legszarabb MediaTek processzor van benne, az olyan telefonokat pedig kerülni kell. A kamerája is gyengébb mint a másik kettőnek.

Úgyhogy ezt semmiképpen.


Az A52 5G és A53 5G között minimális különbség van, az utóbbiban picit nagyobb az akku. Vedd azt, amelyik szimpatikusabb. Szerintem mellé nem foghatsz egyikkel sem.

2023. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Mi meg utáljuk azokat a buta embereket akik még mindig ott tartanak, hogy a Mediatek processzorokat szidják ez a probléma már vagy 5 éve nincs jelen. A kamerája kicsit rosszabb az igaz. Igazából a Samsung Galaxy összes A52 modellje és az A53 is hasonlóak egymáshoz. Az A34 kicsit jobb. Igazából egyikkel sem lősz mellé.
2023. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy szóval nem mondtam, hogy utálom azokat az embereket, akik az A34-re szavaztak. Kicsit gond van a szövegértelmezéssel. 5 éve nincs jelen a probléma? Az új Xiaomi Redmi 12-t szidják a fórumokon, szidják a tesztekben, hogy gagyi MediaTek processzort kapott és hogy gyenge a telefon. Akkor miről is beszélünk?
2023. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ott inkább a Xiaomi a szar mint a processzor. Meg nem mindegy milyen kategóriás cput kap.
2023. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

#1

Az A53-ban Exynos 1280, az A34-ben Dimensity 1080 található. Ha jobban megnézed, ugyanazok a processzormagok, csak az A34-ben magasabb órajelre vannak húzva. Teljesítményben tehát az A34 minimálisan jobb. Kamerában meg kicsivel rosszabb.

Én azért szavaztam rá, mert az a legújabb, legtovább támogatott készülék, illetve üzemidőben is jobb, mint az A53.

2023. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Hat a mi A52 5G-nk durvan meghulyult, kb hasznalhatatlanul fagy, es sok google es face csoport utan kiderult hogy nem egyedi problema, tul sok a panasz ra.

Igen tudom, most jon 10 komment hogy a tietek jol megy.

2023. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokáig A szériás samukat nyúztam, de ma már nem mennék be S alá
2023. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előrelépés érezhető, ezért én az 53- at ajánlanám.
2023. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!