Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Apple telefont vegyek...

Milyen Apple telefont vegyek másodlagos készüléknek?

Figyelt kérdés
Csak az számít hogy friss szoftver legyen rajta még 2-3 évig. Kamera,kijelző, teljesítmény nem számít mert mindent a Samsungomon csinálok. Úgy hozta az élet hogy meg kell ismernem az ios-t, de ehhez kell egy iphone. Használtan venném.
2023. okt. 8. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 évig kell neked, hogy friss szoftver legyen rajta akkor az X széria (X, XR, XS, XS Max) kapásból kiesik, mert 1 évig lesznek még támogatva.


A 11-es széria fog még 2 évig frissítéseket kapni, tehát ez alá semmiképpen ne menj. Nem írtál keretet, hogy mennyit szánnál rá, de ha teheted ne a sima 11-12-13-at vedd, hanem mindig a Pro Max változatot, hiszen az a legjobb.


Viszont a helyedben 11-es szériát sem vennék már, inkább 12 és afelett.

Pl. 12 Pro Max

2023. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Másodlagos készüléknek minek a Pro/Pro Max kiadás?

Kérdező, sima 13 jó lesz neked, az használtan is jó árban van, 220 körül ha jól emlékszem.

2023. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem Pro Modellre. Jelen helyzetben csak a szoftver miatt kell. Azt mondod hogy a 11-es széria már megfelel? Az még kap 2 év szoftvert? Nyilván a lehető legolcsóbban szeretném megúszni.
2023. okt. 8. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha legolcsóbban szeretnéd megúszni, akkor nem ajánlottam volna a Pro Max modelleket. Azt hittem azért nem írtál keretet, mert mindegy az ár.


A 11-es széria megfelel igen, 2 évig fog még frissítéseket kapni.

2023. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Nyilván nem szeretnék egy vagyont elkölteni másodlagos telefonra. Lehet veszek egy 11-et akkor. Annak tudom hogy nem a legjobb a kijelzője, de annyira nem érdekel. Ha tartalmat akarok fogyasztani akkor úgyis ott az elődleges mobilom.
2023. okt. 8. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd átszoksz… xD
2023. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem IPhone 11 lenne neked a minimum a jó. De ha hosszabb szoftver támogatást akarsz akkor én is inkább a 12-es szériában válogatnék. Vagy felette IPhone SE3 is jó másodlagos telefonnak ha nem zavar, hogy kicsi meg persze a formája az 4-5 évig is támogatva lesz még. De ha 13 vagy újabb szériákat nézed én is jobban tudom a Pro modelleket ajánlani. De ha S23 szériából van valamelyik akkor nem fog újat mutatni egy 13 Pro sem mert azok már az Iphone 14 Pro ellenfelei. De csak egyedül azok a többi telefon a Samsungtol mind sokkal gyengébbek a 13 Protol is.
2023. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy 13-as alá nem mennék. Egyszerűen azért, hogy nemsokára, amikor majd kukázod miatta a Samut, tényleg egy jól használható elsődleges mobil lehessen belőle. 5G is csak a 12-estől van, szóval szerintem szánj rá egy 13-asra.
2023. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"amikor majd kukázod miatta a Samut" Emiatt nem kell aggódni mer nem fogok kukázni egy S23-at.
2023. okt. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!