Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon alaplap cserét melyik...

Tmocil kérdése:

Telefon alaplap cserét melyik szervíz vállal, és tud beszerezni?

Figyelt kérdés
Adott egy Xiaomi MI 11 telefon, aminek pont lejárt a garanciája. Bevittem szervízbe, ahol megálllapították, hogy alaplap cserés, közölték, hogy ők ezzel nem foglalkoznak. Átvittem másikba, akik úgy hirdették magukat, hogy alaplap javítást is csinálnak, ők is megállapították, hogy ram hibás,de nem tudják javítani. Valakinek ötlete esetleg. A teló új ára 350ezer volt, nem akarnám kidobni.

2023. okt. 10. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy alaplap csere kb egyenlő a telefon árával.. szóval aki el is vállalja az is olyan árat kér majd érte, ami nem fogja megérni.
2023. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapcsere nem 10000 forint, így kénytelen leszel perkálni, vagy új telefont venni, ugyanis az alaplapcsere árából bőven kijön majd egy felső középszintű telefon, amivel már el lehet lenni.
2023. okt. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-nek:

Ki is fizetem, de egy 350ezer forintos telefont szerintem érdemes megjavíttatni.

3-nak:

sajnos a linken szereplő bolt nem végez alaplapcserét xiaomin.

2023. okt. 10. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval amiokor nekem a 120 ezer ft-os telefonom alapja behalt, akkor meg szerencsere garisnvolt, de mondta a szervizes es most 80 ezerbe fajt volna. Szóval a te 350 ezres telefonod alaplap cseréje lenne vagy 280 ezer.. ha neked ez megéri keresgélj
2023. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!