Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 Pro telefonomat...

IPhone 13 Pro telefonomat megéri leváltani IPhone 15 Plus vagy Pro modellekre?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értettem , hogy miért vonnak eggyes kérdezők párhuzamot a megéri, és érdemes-e lecserélni közt. Egy elektronikai cikk, pláne egy mobil sosem fogja megérni, mert amint kihozod a boltból, már nem ér annyit mint újonnan. Ezen felül, meg semmi olyan drasztikus újítás nincs az újabb telefonokban amiért érdemes volna rohanni , és kifizetni többszázezer forintot. Kicsit gyorsabb proci, jobb kamera? Ez engem már hidegen hagy.
2023. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nem akkora ugrás 13-ról 15-ös szériára váltani, hogy megérje. Nagyon jó még a 13 Pro.
2023. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
15-re nem, tuzforrora felmelegszik. Sokkal inkabb a 14 Pro max, tokeletes.
2023. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Nagyon mellé lőttek a 15-ös szériával.

2023. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Pluszra biztos hogy nem. Pro-ra még esetleg, de azt sem hiszem hogy érdemes még.
2023. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha beruházok egy 15 Pro Maxra? Mert láttam teszteket elvileg most van kis különbség a sima Prohoz képest. Nem vagyok odáig a tepsi telefonokért de nem is ellenzem. A nagyobb méretet a 15 Plus se kisebb. Egy biztos, hogy akármelyik lenne 256gb tárhelye legyen mert a mostani is 256-os. Vagy inkább várjak a 16-os szériára?
2023. okt. 10. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Én csak szubjektívan tudok nyilatkozni de a 15 pro max az első iphone amit el tudok képzelni. Szerintem nem lőné mellé vele semmiképp. Az 5-szörös zoom nagyon szimpatikus. Persze ettől még a 13 Pro nem egy régi készülék és én még biztosan várnék egy évet.
2023. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
13 Pro-t hülyesèg lenne lecserèlni egy 15 Plus-ra, de még 15 Pro Max-ra is. Persze mindenben jobb, de napi használat alatt észrevehetetlen. Ez az én véleményem. De, ha sok pénzed van és ragaszkodsz hozzá, vegyél újat. Nem is érdemes és nem éri meg, ha most 13 Pro-val elvagy.
2023. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!