Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek??

Milyen telefont vegyek??

Figyelt kérdés

telot szeretnek venni es ezek a választási lehetőségek:

-Xiaomi Redmi Note 12 128GB

-Samsung Galaxy A34 5G 128GB

-Samsung Galaxy A23 5G 128GB


fontos lenne h jo kep minősége legyen es ne lassuljon be es akkumulátor is birja


szerintetek melyik érné meg jobban minimum 2-3 évre tervezem ezt a telot h kibirja



2023. okt. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden átlagos telefon "szavatossága" k.b. 2-3 év, a Samsung talán erősebb. Én személyesen nem szeretem a Samsung-ot, de adataik szerint jók és közben alacsonyabb Redmi-t pedig (anyumnál) bénának tartok. Lehet, hogy ez a Redmi már jobb. Úgyhogy fogós kérdés. Majd én is bajban leszek, mert csak LG-t és Huawei-t szerettem.


34/F

2023. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomit semmiképpen ne, főleg ne a 12-t. Nagyon rossz a benne lévő MediaTek processzor, ha elolvasod a teszteket mindenhol szidják. Meg alapból sem szabad ezt a márkát venni, hiába nagyon kecsegtető az ára, de megbízhatatlan. A Samsungok közül vedd valamelyiket, jelen esetben az A34 5G a legjobb a 3 telefon közül.
2023. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat a Samsung a megbizhatobb ertem:)
2023. okt. 11. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal megbízhatóbb. Nekem volt Xiaomi és Samsung telefonom is, ezért írtam le a tapasztalataimat. De a Xiaomi az valami borzasztó. Konkrétan gyárilag tele van reklámokkal a rendszere, baromira idegesítő. Emellett nekem lassú lett egy év után és 3 alkalmazást nem tudott egyszerre a háttérben futtatni. Redmi Note 10-em volt.
2023. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!