Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung s5230-as...

Van egy samsung s5230-as telefonom amit egy 1GB-os mini sd kártyával használok és az utóbbi egy hétben mikor valamilyen file-t (zenét, képet stb) akarok rárakni azt írja ki a gép hogy I/O eszközhiba. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy másik kártyával is és azzal is ugyan ez történt, majd kipróbáltuk ezt egy másik számítógépen és azon elfogadta...nem tudom mi lehet a probléma?
2010. okt. 18. 17:16
 1/3 bp1985 ***** válasza:
A telefonod sw-jével van hiba, mint sajnos elég sok s5230-éval. Meg kell csináltatni (gariba ingyenes), majd eladni, mert lesz még vele bajod bőven.
2010. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már átéztem mindent az sd kártyának nincs baja se a kábelemnek amúgy többi gépen rendesen tudok rárakni mindent. A gépemmel nem tudjátok mi lehet a baj? Ez az I/O hiba kikészít!! :S Jah és még valami a telomnak annyi problémája lehet hogy nem fogadja el a játékokat amit a többi S5230-as elfogad? Az már biztos hogy szervíz lesz a vége...
2010. okt. 19. 18:10
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Hiába viszed be, mivel nem gyári sw-vel tudsz csak játékot rárakni. Azt meg asamsung nem fogja neked felraknni. Házilag, otthon. Viszont az meg még megbízhatatlanabbá teszi a telefont. Sajnos ez egy ilyen telefon, hogy csak telefonálni lehet vele, ahhoz képest jó drágán.
2010. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!