Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha androidos telefonnál ROM...

Ha androidos telefonnál ROM -ot főzünk, az kihatással lesz valamilyen módon a készülékre?

Figyelt kérdés
Tehát később valmailyen problémával járhat, stb.?
2011. nov. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg csak csinálod a romot addig az semmilyen kihatással nincs a telefonra. Amikor már fel is teszed, na akkor már lehet. Pl. nem fog működni a wifi, mobilnet, rádió, kamera, stb. Ha valami meg nem működik akkor azt ki kell javítani és újra próbálni.
2011. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár szóban valaki leírná, mi az a ROM főzés?
2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az olyan cucc a telóra tevése, mint pl. a Cyanogen mod 7 , stb. :D
2011. nov. 3. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából Te valószínűleg nem fogsz ROMot főzni (én se).

Amit megtehetsz (én megtettem) fogsz egy jól működő ROMot, megnézed melyik alkalmazás az, amelyikre nincs szükséged, és korábban simán telepítve megnéztél jó néhány alkalmazást, amelyik Neked tetszik.

Na most akkor: kihajigálod az alap ROMból, ami nem kell, "beledolgozod" ami Neked tetszik és úgy rakod fel...

Ez lesz a saját ROM. (Igazából ez legfeljebb "matatás", messze van az igazi "főzéstől").

De nekem így is tetszik!

Azért van kockázata és oda kell figyelni, mert nem lehet mindent megtenni! Veszély: lesz egy Neked korábban más okból tetsző tárgy, most már csak levélnehezék.

2011. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen ROMot kifőzhetsz, amíg nem próbálod rátenni telefonra addig nem lesz hatása. Arra is figyels, hogy a ROM főzéskor kicsapodó ROM gőz ne érje a készüléket!!!
2011. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!