Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 év iPhone használat után...

10 év iPhone használat után meglehet szokni a pixelt? Van aki váltott?

Figyelt kérdés
iPhone

2023. okt. 12. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet szokni csak egy kis idő kell hozzá.
2023. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez egyénfüggő. Én 5 év iOS használat után munkástelefonnak Androidos Samsungot kaptam, de én utáltam, nem tudtam megszokni, hiába csak céges telefon volt. Azóta visszatértem ismét az iPhonehoz.
2023. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, segít ha a gesztusnavigációt bekapcsolod rajta
2023. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akkarsz váltani 10 év iPhone után . Pixel telefonra ?
2023. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Azt kell megszokni hogy minden nap 5x újra kell indítani hogy ne lassuljon be, meg azt, hogy az összes appot mindig ki kell léptetni hogy ne lassuljon be, , meg azt hogy a hétvégéid azzal telnek hogy visszaállítod gyárira 3x, hogy a következő hetet kibírja komolyabb szaggatás, lassulás nélkül, meg azt hogy jövőre a normálisabb appok már nem fognak menni, mert nincs frissítés, meg azt hogy meg bele az arcodba a reklám percenként, meg azt, hogy ugrik rá a telefonra a vírus és töröl mindenedet és ellopja az összes jelszavadat, meg azt hogy csak úgy tudod elővenni hogy más ne lássa, mert elkezdenek ciccegni, hogy nézd már a csórót csak pikcelre futotta neki...
2023. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent meglehet szokni ha muszáj, kérdés hogy minek?
2023. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ötös válaszolónak szólok hogy már nem 2009 meg 2010 van.

Újra indítani meg bezárogatni mindent hogy ne lassuljon be? Ember,ezt már az első akkor 30 ezer forintos ZTE blade3 androidos okostelómnál is csak elvétve kellett csinálnom 2011-ben. Fogtál te már a kezedben mai androidos telefont? Amiket leírtál azt már egy 60ezres alsó kategóriás szutyok sem produkálja. Egy felső kategóriás samsung pl. S23 Ultra meg minden tekintetben (sebességben is) pariba van a legújabb iphoneval is. Pont az ilyenek miatt nézik le a normális iphone felhasználókat mint amilyen te vagy és hülyeségeket beszélsz. Google pixel meg nagyon is komoly telefonokat tud összehozni meg amúgy miért lenne csóró meg noname mikor a Google forgalmazza,szerintem azért az nem egy nevenincs vállalat.

jan. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!