Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire szégyen manapság 60...

Mennyire szégyen manapság 60 hz-s iPhone-t venni hosszútávra?

Figyelt kérdés
Az iPhone 15 tetszik, csak nagyon bosszant a 60 hz kijelző 400 ezer forintért. A 15 pro-t meg sokallom a 100 ezres felárral. Szóval felmerül bennem a kérdés, hogy ez most a gyártóra nézve szégyen, hogy gyártat még 60 hz-t ennyi pénzért vagy rám nézve szégyen, ha ezért én ennyit adok, és mennyire fogom szidni majd az anyjukat is, ha pár év múlva mindenki standard nagy képfrissítéses telefonokat használ majd, én meg ezzel az elavult őskövület technológiával sz.rakodok. Félreértés ne essék, nem a menőzésre gondolok, hogy ciki vagy sem, mert nem menőzésre veszem, hanem magára a technológiára és az ár/értékre, hogyha már a tartalomfogyasztást is a nagy képfrissítésre optimalizálják, akkor hátrányba kerülök-e, és mennyire néznek majd papagájnak, hogy ezt vettem ennyi pénzért. Szóval ezt nem tudom, hogy így mennyire éri meg.

2023. okt. 12. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
A gyártó csak eladja a szar termékét egy hússzoros áron,hülye aki megveszi
2023. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem ér annyit amennyit kérnek érte. Én biztosan a pro-t venném. Esetleg Galaxy S23 mert minden benne van ami nekem a Pro-ból kell (120 hz és zoomkamera)
2023. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Szégyen, hogy az Apple ilyet még kiad, és szégyen, hogy ezt meg is veszik.


De inkább az utóbbi, mert hát miért is ne árulna ilyet a cég, ha ennyire veszik.


Vegyél inkább egy 14 Prot, ha annyira alma kell. Semmivel sem rosszabb az új szériánál.

2023. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

De nagyon kivagytok erre a 60, 90, 120 hz-es képernyőfrissítésre…

Miért lenne szégyen ilyet gyártani? Az átlagfelhasználónak bőven jó a 60 hz is.

2023. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
egy weboldalt hogyan kell 120fps-re oprimalizálni? :D
2023. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen értelmetlen parasztvakítás a 120hz, hogy gyakorlatban lényegtelen, értelmetlen.

De ha ennyire frusztrál, tényleg vegyél egy pro-t.

Egyébként nem, nem ciki a 60hz.

2023. okt. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
60 és 90hz között jóval nagyobb a látszólagos különbség mint 90 és 120hz között. Én 90hz-el teljesen meglennék de a 60 egyenesen idegesítő. Aki azt mondja hogy nem lehet látni a különbséget az vagy nem használt még magas képfrissítési rátás telefont vagy 60 ezres szutykot használt vagy hazudik. 60 hz-es kijelzőt pofátlanság 400 ezres telefonba tenni. Akkor tegyenek bele 90-et inkább. Így a Pro is Pro maradna de nem lenne egy szutyok a sima. Szerintem ha máig ips panel lenne a sima iphone-ban, ugyan úgy megvennék az Apple fanboyok az az általános kettősmérce jellemző rájuk hogy csak a jót látják, a rosszat soha. Amíg így lesz addig az Apple sem fog változtatni az üzletpolitikáján mert minek? Úgyis megveszik.
2023. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Az az ember is hülye aki ezen kínlódik...

Akkor írj már az összes filmstúdiónak hogy ne 24Hz-en adják a filmeket.

2023. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8. Nem a filmeknél számít. Filmnézésre a 30hz is megfelelne nekem. A képfrissítési ráta akkor számít ha valamit gyorsan görgetsz, például az alkalmazások között. Alacsony képfrissítésnél van benne egy elmosódás mert nem képes a pixel azelőtt váltani mielőtt kéne. Ha egymás mellé teszel egy 60 és egy 120hz-es képfrissítésű telefont, nagyon jól kivehető a különbség mikor lapozgatsz. Hülyeség hogy nem látszik a különbség. Az egy más kérdés hogy valakit nem zavar.
2023. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Tudom mit jelent és mit számit, nem kell okoskodni.

Arra akartam utalni hogy lehet 60Hu-en (amúgy írd már le rendesen baze! Hz és nem hz!) is élni.

Ez olyan mint a megpixel számháború... 200 megpixel! Fú de jó! És a 2 megapixeles kijelzőn nézegetitek. Tényleg fú de jó. :D

Látszik a 60 és 120 között a különbség tényleg a gyors mozgásoknál. De ha egy appban vagy akkor nem fogod látni. tiktok, youtube stb alatt nem fogod látni hogy 60 vagy 120. Az appváltásoknál meg nem mindegy hogy látod-e? Ki az a hülye aki az appváltásokra veri? :D Nálam ki is van kapcsolva az animáció itt.

2023. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!