Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2015-ben szégyen ha Iphone 3G...

2015-ben szégyen ha Iphone 3G S-em van?

Figyelt kérdés
2015-ben szégyen ha Iphone 3G S-em van? Az Iphone 3G S-en mennek ezek az alkalmazások ?? pl:snapchat,instagram stb...
2015. szept. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, az... De akkor már miért iphone? Androidos telónál az ilyen árkategória nem olyan ciki, viszont iphone-nál az...legalábbis szerintem...:/
2015. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az de pont az ilyen szűkmarkú, out of style surmeszek kedvéért kezdték el újra árulni a 4s-t.
2015. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Miért lenne szégyen? A telefon csak egy szűk kisebbségnél státusszimbólum, a nagy többségnek használati eszköz. Ha jól működik a tied, akkor használd amire való.

Ha villogni szeretnél egy tepsimobillal, akkor pedig cseréld le.


Ezt neked kell eldöntened. Ha nekem úgy alakulna, hogy valami nyomógombos nokiát kellene ismét használnom (most 4s van), akkor azt használnám és fütyülnék arra, ki mit gondol. Gyakorlati oldalról közelítem meg a tárgyakat. Arra kell amire akarom? Igen. Ellátja a feladatát? Igen.


Mivel a kérdéskiírásból az jön le, hogy még csak most vennéd, ezért ebből a szemszögből is megközelítem a kérdést.

Idejétmúlt konstrukció, melyért ma egy sokkal jobb használati értékkel bíró telefont kapnál. Egy felfestett logó miatt ne láncold magad egy korlátozott tudású eszközhöz.

2015. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a szégyen, ha valaki az alapján ítél meg mást (vagy magát), hogy milyen használati tárgyai vannak, nem pedig az tettei, képességei alapján.

Kiválóan elvagyok a kis Suzukimmal, és nem érzem szégyennek, ha a kútnál egy BMW mellé állok be tankolni.

A telefon egy használati tárgy - se több se kevesebb.

2015. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor szégyen, ha azért tetted fel a kérdést, mert ilyet akarsz venni.

ősrégi teló

nem jó már semmire

nekem volt 3gs-em.. 2009-2010-ben. jó teló volt, de már eljárt fölötte az idő.

2015. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
így van. azért szégyen, ha valakiben felmerül, hogy ilyesmit vegyen. már a 4S is egy lassú hulladék kezd lenni...és már az iPhone 4-nél is van egy pár alkalmazás, ami nem megy iOS 7-tel...akkor mégis mit lehet várni egy még ennél is régebbi telefontól?
2015. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki biztos gáznak tartja majd, de ha téged kielégít, akor kit érdekel. (Amúgy ettől független nem ajánlanám semmilyen szeinten már ezt a telót mert nem, snapchatre, instagramra nem jó)
2015. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a szégyen , hogy ezt képes voltál kiírni -.- Vannak cifra kérdések itt de komolyan? Szégyen e ha ilyen olyan telod van? Komolyan már itt tartunk?
2015. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!