Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, milyenek...

Mit gondoltok, milyenek lesznek 10 év múlva az okostelefonok? Változni fognak-e akár kinézetre, akár hardveresen, vagy már elértük a technológia csúcsát? Vagy valami egészen más fog majd jönni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érintőképernyős készülékek nagyjából ugyanúgy néznek ki ma is, mint kezdetben. Szerintem ha lesz nagy változás, az az lesz, hogy kiiktatjuk az érintőképernyőt és átmegyünk a virtuális térbe. Ugye már egy jó ideje próbálkoznak ezzel szemüvegek révén.
2023. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

10 év múlva lehet hogy éhen fogunk dögleni ha így folytatódnak a dolgok, és max akinek van, elpveszi a régi nyomógombosát.

Amúgy mit hiányolsz a mobilokból még? Mi kellene bele neked?

Hologramos kivetítő? Gondolatolvasó? Fotó nyomtató? Beépített búvárszivattyú?

2023. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ilyen szempontból az AR a jövő valami szemüveg, esetleg később kontaktlencse formában. Igaz azt nem gondolom, h ez 10 éven belül már nagyon elterjedt lesz, talán ahhoz több év kell. 10 év múlva inkább még a maiakhoz hasonló készülékeket tudok elképzelni.
2023. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a görgethető kijelzős készülékek lesz még egy nagyobb lépés de utána már nem tudom mit tudnak még kitalálni.
2023. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Musk cége már teszteli az agy implantátumokat, persze még csak állatokon. Sok-sok év még, de határozottan az a jövő.
2023. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!