Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mini laptopot keresek, gyors...

Mini laptopot keresek, gyors es jó tarhelyű legyen. Twdnátok ajánlani? És ha lehet minél jobb árban

Figyelt kérdés

Jó ár alatt értem a jó érték arányt:

minél olcsóbb, minél gyorsabb és olyan átlagos tárhely .

De olyan is érdekel, sőt, ami tabletként is használható.

Főleg a word, excelt akarom használni.


Köszönöm mindenkinek aki segít


2023. okt. 14. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora mini ?

Itt van 12,5"

[link]


Innen rendeltem 2 HP laptopot,15,6"-oS tv helyett.

Nem bántam meg (darabja 38 ezer volt)

2023. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy jó ár érték arány a te esetedben? Mekkora árfekvésben keresel eszközt? Amúgy ha tabletként is szeretnéd használni akkor lehet érdemes beruházni egy sima tabletra amihez van billentyűzet vagy veszel hozzá egy hordozható Bluetooth-os billentyűzetet. Persze ha ez belefér a pénztárcádba.
2023. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy minél olcsóbb legyen es legyen gyors és jó tarhely. Ennek kereten belül a lehető leg olcsóbb.


Ha vmit megvehetek pl. 70e ért akkor miért irjam ki hogy 150 a max, miért vegyek például 150ért olyat amit megvehetek például 70ert csak más márkájut?

2023. okt. 14. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Akár mondhatok Apple Macbook Air M1-et is. Az végülis nincs rossz áron a hasonló teljesítményű laptopokhoz képest és kicsi. Az más kérdés hogy összességében nem olcsó.
2023. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2# es a tabletre lehet word-ot excelt konnyen telepíteni? Vagy meg kell hekkelni, az a baj analfabéta vagyok ezek terén🤦 egyelőre
2023. okt. 14. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Akár iOS vagy Android terméket veszel hasonló a szituáció: lehet Microsoft Word és Excel-t telepíteni, de akár a Google Spreadsheet és Docs-ot is tudod használni hasonló célokra. Play Áruházból mindegyik elérhető. Érdemes minnél frissebb rendszerű készüléket választani, hogy biztosan támogassa a Word-ot és az Excelt.
2023. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel minden nap ezt a kérdést haver?
2023. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne, gyors legyen, kicsi meg olcsó is.
2023. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a faszi minden nap felteszi ezt a kérdést. Teljesen mindegy mit írunk neki, akkor is újra megkérdezi...
2023. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!