Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-okra mennyire...

Az iPhone-okra mennyire jellemzőek ezek a hibák?

Figyelt kérdés

Jelenleg android telefonom van, és időnként frászt kapok tőle, hogy miket csinál. Pl. az éjszaka közepén megszólal az ébresztő, ami egyáltalán nem volt aktiválva, és nem lehet lekapcsolni, csak ha az egész telefont kilövöm. Vagy beállítok ébresztést, és fél órával később szólal meg, vagy egyáltalán nem. A képernyő fényerejét néha random feltolja maxra, úgy hogy olvashatatlan lesz. Van, hogy magától bekapcsol, amikor ki van kapcsolva.


Tudom ezek apró dolgoknak tűnnek, de néha létfontosságúak. Nincsenek extra igényeim egy telefonnál, csak hogy legyen megbízható, és tartós, hogy ne kelljen lecserélnem, tudjam használni évekig.


Ilyen szempontból érdemes lenne beruházni egy iphone-ra? Semmiképp nem a legújabb modellek egyikére, mert annyit nem akarok költeni rá, meg igényem sincs rá, hanem mondjuk egy 12-ig bezárólag.



2023. okt. 16. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire nem jellemzőek ezek a hibák. Pont ez az egyik nagy különbség az android és az iOS között. Az iOS normálisan működik.
2023. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Morzsi007 ***** válasza:
85%

Ezek a hibák semennyire nem jellemzőek iphone-okra, szép is lenne, de azért egy normálisabb androidra sem így működik. Az olcsóbb modellekből már kinézem.

Iphone 12 alatt már nem ajánlatos, mert az is 3 éves kiadás, bár még ugyanennyit elmegy vagy többet is.

2023. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan milyen telefonod van? Mert amit leírtál, az 50000 Ft feletti androidos telefonokra sem jellemző.
2023. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak iPhonokra de Androidos telefonokra sem jellemző hiba. Valószinüleg a te telefonod habosodod meg. Kérlek csinálj egy Restet Factorit vagyis állítsd vissza a gyári beállításokra. Ha igy sem oldodna meg akkor vid el egy szervízbe.
2023. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor lehet tényleg csak én szívtam meg eddig a telefonokkal, és nem maga az android a probléma.
2023. okt. 16. 14:42
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
De, maga az android a probléma. Én évekig azt hittem, hogy minden telefon 1-1,5 évre van kalibrálva, meg hogy az normális, ha a 3 hónapos samsung már lassul, akadozik, lefagy. Aztán váltottunk, és láss csodát, 5-6 év után is jobban működnek a telefonok a családban, mint anno 3 hónaposan.
2023. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Az általad említett hibák az androidos készülékek javára sem jellemző. Én több, mint 13 éve androidot használok, és az elmúlt 13 évben nekem már volt mindenem is: Samsungból a legtöbb, Xiaomim, Huaweiem, Honorom, még a Nokiát is kipróbáltam 2017-ben, amikor egy kicsit felkapták őket újra, LG-t is használtam egy időben. Voltak a telefonjaim rootolva, custom romot is használtam főleg a xiaomin, de az, hogy random bekapcsol magától, csak mert olyanja van, vagy hogy bekapcsol az ébresztő, és nem lehet leállítani, még soha nem fordult velem elő. Milyen készüléked van? Ezek a tünetek vírusra is utalhatnak!
2023. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a hibák nemhogy az iPhonera, de egy normális Android telefonra sem jellemzőek. Gondolom valami olcsó gagyi kínai telefonod van, vagy összeszedtél rá valami malware-t.


Vagy vegyél egy tisztességes Androidot (értsd: Samsung, Motorola, Google Pixel és hasonlók, abból is 120 ezertől fölfelé, ami ér is valamit), vagy egy használt iPhone-t, azzal nem lesz baj.

2023. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"De, maga az android a probléma. Én évekig azt hittem, hogy minden telefon 1-1,5 évre van kalibrálva, meg hogy az normális, ha a 3 hónapos samsung már lassul, akadozik, lefagy."


Ott valami nem volt kerek. Én is váltottam Androidról iPhone-ra, de azért a 4 éves középkategóriás Huawei telefonom is flottul működött, nem lassult, nem akadozott.

2023. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, átgondolom akkor, hogy milyen telefonra váltsak.
2023. okt. 16. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!