Samsung Galaxy S8?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szerintetek ha most vennék egy Samsung Galaxy S8-at, akkor az mennyire lenne használható?


2021.decemberétől 2023. januárig volt egy S8-am, de sajnos be is törtem ez idő alatt és az akku is nagyon gyenge lett már benne, hiszen alapból használtan vettem. Kértem ár ajánlatot kijelző és akku cserére és sajnos olyan áron javították volna, hogy nem érte volna meg. Így hát nem akartam hogy itt álljon feleslegesen és eladtam. Aztán S21 Ultrára váltottam. Hát megmondom őszintén visszasírom az S8-at, annyira de annyira imádtam azt a telefont. Hiába itt van az S21 Ultra nagyon jó telefon, de az S8-at sokkal jobban szerettem.



Szerintetek ha újravenném, használható lenne még?



2023. okt. 16. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Pénzkidobás, 6 éves telefon
2023. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodlagos telefonnak stabil lehet még mindig, ha találsz egy jó állapotút. Hogy megéri-e, azt már te döntöd el. Természetesen ismét felkészülhetsz az akkuproblémákra és az esetleges átverésekre, költségekre, ami velejár. (Megsúgom, ehhez a modellhez az original service pack kijelző olyan 60-70 ezrekért rendelhető be még mindig.)
2023. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
15-25ezer forintért még érdemes lehet venni ha tényleg ez a típus kell, de 30-40ért már sokkal újabbakat is kapni használtan, igaz azok nagyrészt kínai típusok. Azért az S21 Ultra sem egy rossz telefon.
2023. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmire se jó, ez nem iPhone, hogy a 6 éves is használható. Ez egy évek óta nem támogatott hulladék.
2023. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Én most is az s8-at használom.

Fürge, mindent visz, még most is. Könnyű, nem tepsifon!

Akksit már cserélnem kellett, 4000ft.

2023. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joell ***** válasza:
Használható...egykori csucs telo volt usb type c van rajta mint a mostaniakon...szep kijelzo...az aksit ha par ezerert kicserelteted az is teljesen jol birja..inkabb s8 mint dragabban a13 vagy a14. De a 20-30 as szerias samsungoknal is inkabb..Ha van picit tobb penzed akkor s9 es abbol is a plus...kicsit frissebb...6 giga ram es stereo hangszoro..60-70 korul szep allapotut kapni..
nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!