Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite tokot keresek...

Huawei P8 Lite tokot keresek hideg időre - Hol talátok online?

Figyelt kérdés
(NEM "Huawei P8 Lite 2017" készülékről van szó!!)

#tok #telefontok #mobiltok #Huawei P8 Lite #Huawei P8 Lite tok #Huawei P8 Lite telefontok
2023. okt. 17. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már 2 éve sem találtam a 2015-ös telefonomra semmilyen tokot.
2023. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huawei P8 Lite-ról beszélsz? Tok az van, csak vékony és úgy emlékszem*, hogy nagyon hideg érzetű. Tehát a kezet is hűti, meg a hideget is jól továbbítja. Bár lehet, hogy használat mellett ez nem jelenetene túlzottan gondot 0-5 fokban sem, mert termel valamennyi hőt.

*Régebben volt ilyen tokom, csak megváltam tőle, mert beivott egy számomra kellemetlen szagot és sok idő alatt sem akart kijönni belőle.

[link]

[link]


Végülis, így leírva.....lehet, hogy mégis megfelel ez a tokok, bár a hideg érzet nagyon jó lenne, ha nem lenne.

2023. okt. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!