Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnal is van...

Androidos telefonnal is van ilyen opcio?

Figyelt kérdés

NFC vel akarok fizetni, kartyak elmentve a telefonba a wallett-ba.

Elotte az Apple tudott olyat,hogy lezart kepernyo eseten, akar ujjlenyomattal vagy arc felismeressel,feloldas nelkul tudtam fizetni.

Pl megnyomtam ketszer az oldalan a gombot.

Kerdesem az volna,hogy az android tud ilyet vagy hasonlot vagy mindig elo kell keresni a menube?


2023. okt. 18. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt en is tudom,hogy lehet fizetni ha menu-bol elovadaszom a kartyat es fizetek vele ha odatartom a telefont a vevo eszkozhoz. Ez tok rendben van. Viszont a kerdes az,hogy be kell e minden alkalommmal lepni a menube ,kikeresni a kartyat es odatartani...vagy netalantan van egyszerubb megoldas is,pl lezart kijelzo allapotba, 2x nyomott lekapcsolo gomb es utana bejon a fizetos menu. Egybol. Mint pl a kamerat is elo lehet igy hozni.
2023. okt. 18. 10:05
 3/8 A kérdező kommentje:

egy ilyet talaltam,csak nemkem mas a verziom.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=v7YlDfsLeuM

2023. okt. 18. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Erste-s appnál elég volt csak feloldani a képernyőzárt. Nem kellett semmilyen menübe belépni.

Lezárt képernyős gombnyomkodást biztos,hogy nem támogatná egyik bank se, mert nem biztonságos.

2023. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Almas telokon mukodik mar. A regi Iphone 7esem is tudta anno. Ketszer megnyomd a kozepso gombot, bejon a felulet, csak ranyomod az ujjad es szewasz. attol meg a telefon le van zarva.
2023. okt. 18. 10:21
 6/8 A kérdező kommentje:

OK, hozza lehet adni es a lezart kepernyo jobb also sarkaba fog megjelenni egy kis ikon. arra mesz, majd ujjleyomat es bumm, fizetve!

Itt mutogatja:

[link]

2023. okt. 18. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem SimplePay van telepítve Androidon, feloldás után pár percig tudok fizetni, az appot nem kell megnyitni. Néha nem működik, akkor az app mwgnyitása segít.
2023. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ennél semmivel nem bonyolultabb feloldani a képernyőzárat szerintem. Egyébként nálam a Budapest Bank appban (amikor még nem támogatták a Google payt és ez az app kellett a fizetéshez) volt ilyen beállítás, hogy ne kelljen feloldani a képernyőzárat, de tapasztalatom szerint nem működött ezzel a beállítással sem a fizetés feloldás nélkül.
2023. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!