Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonehoz legjobb telefontok?

IPhonehoz legjobb telefontok?

Figyelt kérdés

Spigen vagy Otterbox tok lenne jobb választás?


[link]


[link]


[link]


[link]


Az felsoroltak közül melyik ajánlott?



2023. okt. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Otterbox-ot nem ismerem.

Spigent használok és az előző iPhoneonon is az volt. Jól bírja a strapát. 2 év után vannak rajta kopásnyomok, de ezen kivül nincs sérülés.

2023. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én megvettem a 2 ezer forintos cellect-et MM-ban, azt hittem nem lesz túl jó, de kifejezetten jó minőségű, szilikon tokért nem adnék többet, nem tudom elképzelni, hogy egy 20 ezres szilikon tok miben lenne jobb ennél, tökéletesen passzol, ki van bélelve szövettel, kellően merev, és jó tapintású is. 60$-t esetleg bőrért adnék.
2023. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"nem tudom elképzelni, hogy egy 20 ezres szilikon tok miben lenne jobb ennél"


Semmiben. Az eredeti iPhone szilikon tokot cserélném le, mivel mindent koszt összeszed, gyűjti az ujjlenyomatot, és sokaknál már idő előtt lemállott a borítás.

2023. okt. 20. 13:17
 4/5 anonim válasza:

Nekem gyári bőrtokom van. 4 éve jó. Először átlátszó szilikont vettem, ami sz.r volt majd a média marktban egy kedvezménnyel végül a bőrtok lett.


Csak ugye már nincs bőrtok csak az a s.r finewowen vagy mi.

2023. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima átlátszó szilikontokom van. Abból egy kicsit drágább kategória, olyan 3 ezer forint volt. Állítom hogy jobb bármilyen csoda toknál ami 10-20 ezer forint. Jobban véd.
2023. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!