Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Edge 40-et vagy Edge...

Motorola Edge 40-et vagy Edge 40 plus-t használ valaki?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Mennyire megbízható? Szokott-e belassulni, illetve mennyit bír az akku?


Szeretnék egy ilyet venni, de sehol nem láttam kitéve próbadarabra, hogy kézbe is tudjam fogni. Nem tudom, hogy mennyire zavaró pl. az ívelt kijelző (illetve lehet-e arra kijelzővédőt tenni?), meg hogy az Edge 40 műbőr hátlapja nem foszlik-e, nem túl gagyi-e. Azért kérdezem, mert az olcsóbb Motorolák műanyag hátlapja nagyon gagyinak tűnik.


Ja és tudtok olyan üzletet, ahol meg tudom nézni élőben? Media Markt-ban, Euronics-ben és egyik mobilszolgáltató boltjában sincs.


2023. okt. 22. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!