Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik üzletben érdemes...

Melyik üzletben érdemes iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Sosem volt még iphonom, most gondolkozok egy 14 pro beszerzésén.

Az istyle és icentre boltokról kifejezetten sok rossz véleményt olvastam. Igazából elriasztott a ottani vásárlástól. Media markt? Alza? Vagy szolgáltató? Hol jó, gyors a panasz ügyintézés ha erre szükség lenne? Szervíz? Köszönöm!



2023. okt. 23. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott érdemes ahol értenek hozzá, tehát eleve egy olyan helyen vennék iphonet, és most nem azért mert egyébként bárhol megvenném, de ahol szerviz is van sokkal gyorsabb a javitas is. Nyilván értenek akár a szolgáltatónál is ezekhez, de kifejezetten nem ott vennék, ha egyszer vennék iphonet
2023. okt. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szolgáltatónál érdemes. Egyrészt a garancia miatt, másrészt pedig a hűség miatt (T-mobilenál tudom biztosra) más termékeket később akciósan vásárolhatsz meg.
2023. okt. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es a hűség a díjcsomagra van, nem a készülékre.


És miket hallottál ezekról a boltokról?

Csak mert ezek a hivatalos üzletek.

Oké, az istyleban tényleg van olyan hogy 2-3 hónap mire megjön egy egyedileg összerakott gép. De egy iPhone ami ott van a polcon az ott van :D Odaadják, meg ki is szállítják 1-2 napon belül.


Ezek a hivatalos szervizek magyarországon:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagyis akárhol veszed, ide fognak befutni a készülékekek javításra. A mediamarkt tól is.

Az alza nem magyar cég, ki tudja hogyan intézik a javítást/garanciát.

2023. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak siess, mert a 14 pro forgalmazását az apple leállította, úgyhogy már csak a raktáron lévőket szórják ki. Ha valahonnan eltűnik, nem rendelhető, ott már nem is lesz többet.
2023. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lekéstél. Olyan szar volt, hogy az Apple visszahívta.
2023. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös téged is vissza kéne hívni bazd.

Az a durva, hogy a legtöbb válaszod akkora baromság, hogy még egy jót röhögni sem lehet rajta. Csak szánni lehet az ostobaságod miatt.

2023. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

3-mas, véleményeket olvastam googlen, hogy a szervizelést szándékosan nehezítik, van, hogy ugyan úgy hibás állapotban kapja vissza az ügyfél. Nem egy ilyen van.. Sőt..

Én ha pl. itstyleba veszem meg és baja lesz , muszáj oda vinnem be? Vagy akármelyikhez vihetem?

Te melyik boltot javasolnád vásárlásra?

2023. okt. 23. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
ott érdemes ahol lehet venni rendes androidos telefont is... :D
2023. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!