Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás ként egyik...

Feltöltőkártyás ként egyik Szolgáltatónál Sem lehet használ az 5G-t?

Figyelt kérdés
A Vodafone nàl vagyok de itt nem enged fel 5G-re így hogy feltöltő kártyás vagyok, Telekomnàl mi helyzet ?

2023. okt. 23. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

szolgáltatódnál cseréltesd le a kártyádat 5G képesre.

de lehet hogya készüléked se tudja az 5G-t...

2023. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Nyáron indította a Telekom a teszt projektjét "Rákapcsolunk téged is!" címmel, vagy milyen címmel, aminek az volt a lényege, hogy tesztelés céljából a dominós (feltöltőkártyás) ügyfeleket is ráküldték az 5G-re. Ez a buli szeptember elsején végetért, de hogy mi lett a végkifejlete, tehát hogy maradtak-e a dominósok az 5G-n, vagy visszazavarták-e őket a 4G+-ra, azt sajnos nem tudom. Abban viszont biztos vagyok, hogy a Yettel a feltöltős ügyfeleinek is biztosítja az 5G-t. Azért vagyok ebben olyan biztos, mert már fél éve a Yettel feltöltőkártyás ügyfelei közé tartozom, és mindenhol, ahol elérhető volt az 5G, rendkívüli sebességeket értem el a mobilnetet illetően. Pl. itt van egy mérés, amelyet Nyíregyházán mértem:

[link]

2023. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Vagy egy másik mérési eredményem debrecenből:

[link]

Szóval ha teheted, próbáld ki mindenképp a Yettelt. Náluk sajnos nincs 30 napos korlátlan net, 5 naponta meg kell újítani az 5 napos korlátlant, de durván úgy jössz ki vele anyagilag, mint a telekom 30 napos korlátlanjával plusz minusz néhány forint.

2023. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
A telekomnál elérhető
2023. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Yettelnél minden tarifával működik külön díj nélkül, beleértve a feltöltőkártyásokat is
nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!