Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szavazással. Hogyan érdemes...

Szavazással. Hogyan érdemes tölteni az okostelefonokat: a telefon kikapcsolva vagy bekapcsolva legyen? Melyiknek mi az előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
A szavazás pedig arra vonatkozik, hogy te hogyan töltöd.

2023. okt. 23. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Az okostelefonomat bekapcsolva hagyom, amikor töltődik.
Az okostelefonomat kikapcsolt állapotban töltöm.
Mindkét módon szoktam tölteni.
Az aktuális helyzettől függ az, hogy hogyan töltöm.
Bekapcsolva hagyom, töltöm és közben használom is.
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szabály.

Nem rontod el egyik módszerrel sem.

A töltésvezérlő leveszi a válladról ezt a súlyos terhet.

2023. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Mindegy gyakorlatilag, a telefon készenléti áramfelvétele nem jelentős*, azaz nem sokat von el a töltőáramból, úgyhogy nem fog sokkal hamarabb feltöltődni, ha kikapcsolod.


*Időszakosan kapcsolódik a toronyhoz, amikor beleránt az akkuba, de nagy átlagban az sem olyan sok, a tőltőáramhoz viszonyítva.

2023. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Justinianus ***** válasza:
Mi az előnye a bekapcsolva töltésnek azon kívül, hogy elérhető vagy, ami azért egy telefonnál nem hátrány? :)
2023. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én be kapcsolva szoktam hagyni, de ritkán használom közbe megerőltető dolgokra (játék), mert nem tesz jót neki.
2023. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!