Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 15 vs Samsung Galaxy...

IPhone 15 vs Samsung Galaxy S23 Ultra? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Pl camera terén, stb…

2023. okt. 23. 17:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es Az S23 Ultra mekkora ugrás a S22 Ultrához képest, mennyivel jobb az S23/23+-hoz képest? Úgy értem ez nagyobb ugrás a többi Samsung camerához képest ha az utóbbi évekből indulunk ki? Az üzletben a sima S22-vel hasonlítottam össze az IPhone 15-öt és az S23 Ultrát de a Pro Max vagy de szerintem ott még jobban nézett ki az IPhone 15 Pro max még nagyításban is kicsit mint az S23 Ultra, főleg talán a fények miatt, az IPhone kiszűrte őket. Viszont az IPhone 12-ővel nem hasonlítottam össze őket lehet, hogy ott az is jobban nézne ki. Az üzletekben úgy általában van előnye az IPhone kamerának a Samsunghoz képest? Egyéb dolgokban melyik a jobb?
2023. okt. 24. 20:49
 12/18 Morzsi007 ***** válasza:
Nézzétek már meg a teszteket, hogy melyik milyen videót csinál. Ha nem akarsz, akkor nézd meg a DXO oldalát. Az iphone 15 Pro Max érte el a legtöbb pontot video készítésben, összesített pontszámok alapján a Samsung a 19. (Snapdragon, nem az Exynos), az iphone a 2. helyen. Hozzáteszem, hogy fotózás terén is megelőzte az iphone, hiába a hatalmas zoom tartomány, ez csak egy dolog. Amúgy is egy igazi fotós nem igen használja ezt a funkciót. Szóval minden téren jobban teljesít az alma. A processzor teljesítményt már meg sem említem, mert felesleges. A Pro Res és Log formátum szintén egy hatalmas pozitívum az iphone esetében. Szóval, ha ennyire belemegyünk, legalább hülyeségeket ne írjunk. Ha valaki zoomolni akar állandóan, vegyen S23 Ultrát, minden másra iphone 15 Pro/Pro Maxot, ha a kamera a legfontosabb.
2023. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12. Most az iphone 15-ről volt szó. Az egy más történet. A Pro Max kamerája valóban jobb, de azért nincs hatalmas különbség. Inkább csak éjszaka.
2023. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es, sok videót néztem amiben a kamerák vannak összehasonlítva de a sima 15 és az S23 Ultra közt kevés összehasonlítás volt. Ezen kívül nem csak ezekre a videókra akarok alapozni. Minden más tekintetben melyik a jobb? S23 Ultra vagy sima 15?
2023. okt. 25. 09:21
 15/18 A kérdező kommentje:
15 Pro és 15 Pro Max közt mi a különbség kamerába? A 15 Pro is jobb kamerába?
2023. okt. 25. 09:24
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14. Már megválaszolták hogy az S23 Ultra. Én kipróbáltam mindkettőt és kb. semmi különbség sincs videózásban. Főkamerában nagyon hasonlók. Egyszer az egyik jobb, egyszer a másik. Azért összességében picit szerintem jobb az Ultra főkamerája. Széleslátóban határozottan az Ultra a jobb. Ha Apple-ből akarsz jobbat akkor vegyél Pro modellt mert a simában se zoomkamera, se makrofotó.
2023. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Igen de gyakran eltérőek a vélemények az ilyen témákban. A 15 Pro vagy a Pro Max éri meg jobban? Mivel tud többet a Pro Max? S23 Ultra vs 15 Pro/Pro Max? Melyik éri meg a legjobban?
2023. okt. 25. 10:26
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A Pro és a Max között az a kölönbség hogy a Maxnak jobb a zoomkamerája. 5-szörös a 3-szoros helyett.
2023. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!