Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felújított telefont megéri venni?

Felújított telefont megéri venni?

Figyelt kérdés
Samsung S21-et vagy S22-t például. Ezeken gondolkodtam.

2023. okt. 24. 14:24
 1/6 anonim válasza:
59%
Sosincs rá garancia hogy nincs valami belső hibája, de ha jól átnézed a telefont, az akksi állapotát stb lehet megéri. Nem vagyok én se mindig az újnak a pártja(:
2023. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Garanciátlan tákolmány
2023. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
Nem igazán értem, hogy mit lehet egy mai egy telefonon felújítani. Minden ragasztva, forrasztva van. Olyat érdemes venni, amire vigyáztak, jellemzően magánembertől. Az akkucsere is egy olyan dolog, hogy nem lehet tudni, milyen az utángyártott aku, ami belekerül. Inkább utánaolvasnék fórumtopikokban, hogy hol érdemes akkut cseréltetni.
2023. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2023. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a Samsungok mondjuk új korukban is sz.rok voltak, nemhogy "felújítva."


"Nem igazán értem, hogy mit lehet egy mai egy telefonon felújítani."


Én sem értem, herótom van nekem is ettől a szótól, ha telefont hirdetnek ezzel. Nemtom ilyenkor mire gondolnak, glettelnek rajta? Átfestik? Körbeburkolják? Újrahuzalozzák? Mit lehet felújítani??????


Valszeg arról van szó, hogy valami kukázott hulladék kijelzőt beletesznek cserének, meg valami utángyártott ki tudja milyen akksit.

2023. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
ócson, igen.
2023. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!