Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52s 5G vélemén...

Samsung Galaxy A52s 5G vélemények, tapasztalatok, észrevételek?

Figyelt kérdés
Szerintetek 2-2,5 évre még megéri? Vannak hátrányai, hibái?
2023. okt. 24. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ melyik és mennyiért.
2023. okt. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Nekem az van, 2 éves. Van jó pár hibája, de alapvetően a működése nálam stabil, hetente, kéthetente van újraindítva. A legzavaróbb hibája, hogy ha lenémítod rezgőre és utána hanghívás van, akkor minimálisan automatikusan felveszi a hangerőt és kilépteti a rezgőmódból, de random, szóval nem lehet felmérni mikor csinálja.
2023. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
1,5 éve van nekem, nagyon szeretem, semmi negatívat nem tudom írni róla. Nekem tökéletesen megfelel, azt viszont nem tudom, hogy megéri e még 2,5 évre.
2023. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is 2 éve van meg. Semmi különös probléma nincs vele, meg vagyok vele elégedve.
2023. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én 5 hónapig használtam, azóta párom nyúzza,de nem kicsit. Semmi probléma nincs vele, bírja a strapát is. Jelenleg A54 5G telóm van, ajánlom azt is, bár az kicsit drágább.
2023. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyors, megbízható, nem fagy le. Szerintem még több van benne, nem csak 2 év.
nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Használtan vennéd? Csak mert újonann már nem kapható!

Tapasztalatom sajnos nincs, mert valami miatt mindig lekéstem róla, pedig sokáig álmaim telefonja volt: kategóriájának legjobb processzora van benne, szuper kamerák, jó üzemidő, vízálló, és ezen azért még Jack-csatlakozó is van!

Használt telefont venni... Te tudod - amúgy nagyon megérné, ha hibátlan!

Újonann most még az A53 a legközelebbi alternatíva, csak Jack nélkül és rosszabb processzorral, esetleg A54, de amondó vagyok, kicsit drágábban (200 ezer+), de hasonló Samsungból az A73 is szuper, vagy így 130 ezer körül más márkából Honor 70 a nyerő!

dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
A snapdragon 778-as proci miatt szerintem megéri, nagyon jó a teljesítmény és az üzemidő. Lehet hogy kell egy akksi csere de szerintem simán használható még 2 évig
dec. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Csak 2? Szerintem 4 évig is simán elmegy az még, ebben a kategóriában most sincsenek igazán jobbak nála, mint ha az utóbbi 2-3 évben megállt volna a telefonok fejlődése!
dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!