Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 15 gyári fóliával érkezik?

IPhone 15 gyári fóliával érkezik?

Figyelt kérdés
Szeretnék rá üvegfoliat venni, de addig is jó lenne tudni mennyire kell ra vigyázni és akárhogy vizsgálom nem tudom megállapítani

2023. okt. 26. 21:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19-es voltam! 20-as válaszírónak! Én is két hete vettem egy iPhone 15 Pro Max-ot. Csak USB-C kábel volt benne. És ráadásul olyan kábel amelynek mind a két végén USB-C csatlakozó van rajta. Szóval már az Apple is mind két végével USB-C kábelt ad. Egyéb tartozéként csak egy sim tütű, egy Apple matrica és egy mini tájékoztató. Ami annyira apró betűs hogy még egy jól látó sem tudja elolvasni. De tartozék az semmi. Csak a Sim tárca tű, és a mind két végén USB-C kábel. Töltő / Adapter, nukú / nincs. Fülhallgató szintén nincs. Tok-ot vagy képernyő fóliát nem csak az Apple de szinte semelyik mobil gyártó nem ad. Nem csak most de 20 évvel ezelőtt sem volt szokás, tokot vagy képernyő fóliát adni. Igen nekem már több mint 20 éve van mobil telefonom. És már 2003-ban sem volt szokás tokot adni. Az iphonokhoz adott nagyon apró betűs semmit mondó tájékoztató meg a jelenlegi formájában, teljesen haszontalan. Inkább helyette egy töltő adapter hasznosabb lenne.
2023. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Motorola ad tokot pl. Régen a Huawei még fóliát is rakott a telóra.
2023. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Látom még mindig ezek kínlódtok...

Ennyi szerencsétlent nem találni még a Parlamentben sem.


- Parasztok "Miért nem USB-C-s már az epül?"

- Apple USB-C-t tesz az eszközeibe.

- Parasztok: "K. anyját az epülnek hogy USB-C-t tett az eszközeibe!!"


🤷‍♂️🤦‍♂️👏😂

2023. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Ennyi szerencsétlent nem találni még a Parlamentben sem."


Itt te vagy az egybites szerencsétlen, aki fel sem fogja azzal a kevés értelmi szintjével, hogy nem sz USB-c-vel van baj, hanem az egédz üzletpolitikájukkal és hozzáállásukkal. Nade egy fanboynak hiába is magyarázni, úgyse érti xd

2023. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"- Parasztok "Miért nem USB-C-s már az epül?"


- Apple USB-C-t tesz az eszközeibe.


- Parasztok: "K. anyját az epülnek hogy USB-C-t tett az eszközeibe!!""


Nem is ebbeől az aspektusából volt megközelítve te egysejtű paraszt, csak a saját kényszerképzeteid szükségesnek érezted ideokádni.

2023. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Mulattat az a kínszenvedés ahogy próbáljátok görbíteni a teret az ostobaságaitokkal. De belül tudjátok hogy nincs igazatok... Keserű életetek lehet."


Neked van keserű életed max, aki arra veri magát, hogy egy anonim fórumon kötekedik idegenekkel, mert egy npc marha. A többiek csak megírták a véleményüket korrekten, ellenben veled, aki csak kötekedni jöttél. Én speciel sz.rok az Apple-re, nem érdekel mit gyárt, vehetnék 5 iphone-t is, most is egy 300 ezres telefont használok, de nem veszek, mert engem nem etet meg a marketing bullshitjeivel a cég.

2023. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ezzel a "vita" részemről befejezve, törlöm is a kérdést, nem akarok táptalajt adni a nyomorult vergődésednek, hogy élvezkedj és kiéld a frusztrációd az oldalon, szóval a továbbiakban magaddal vergődsz, mert én már nem olvasom. Ha esetleg privátba vernéd magad, ahogy a hozzád hasonlóak szokták ezek után, azt is tiltással, olvasás nélkül törlöm.
2023. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!